Chrám relikvií

DeletedUser6597

Hosť
Zdravim. Mam jednu otazocku ohladom expedicii nakolko som nenasiel adekvatnu odpoved na to ci sa uz riesilo v minulosti. Ide o to ze na jednom ucte mam chram relikvii na 14lvl t.j 18% sanca na zjavenie sosky. Po 41 stretnutiach naskocili "az" 2 strieborne riesil som aj bojom aj vyjednavanim. A moja otazka znie : tych 18% je branych z akeho mnozstva vyriesenych stretnuti??? celkoveho alebo denneho tyzdeneho ...
dakujem za odpovede
 

DeletedUser6597

Hosť
diky.. kazdopadne dnesny postreh : 48/48 vyriesenych - minutych 170diamantov ... vysledok = + strieborna soska /prastara tvar/ a po poslednom stretnuti vratilo 100 diamantov /chateu frontenac lvl 10/ ..cize zhrnutie 48 vyriesenych score -70diamantov = konecny vysledok +3 strieborne sosky... to 18% nieje urcite :D
 

DeletedUser6606

Hosť
Pokiaľ ja viem, tak 18% šanca znamená, že po vyriešení stretnutia (myslím, že nezáleží či bolo vyriešené bojom a či vyjednávaním) máš 18% šancu, že sa ti relikvia (soška či jak bolo spomenuté) objavý a zároveň 82% šancu, že sa neobjavý. Teoreticky sa dá povedať, že 18 zo 100 stretnutí, resp. 9 z 50 stretnutí relikviu (sošku) obdržíte. V praxi je ale oveľa pravdepodobnejšie, že sa "trafíš" do tých 82% (pochopiteľne), čo zapríčinilo hore spomenuté výsledky. Snáď som pomohol, aj keď som trocha opozdený.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6556

Hosť
Ja to chápem tak, že po každej jednej zrážke je 18% šanca na sošku. To ale neznamená, že dostanem zo 100 víťazných zrážok 18 sošiek. Čiže nedostanem konkrétny percentuálny podiel z určitého počtu zrážok, ale je to percentuálna pravdepodobnosť na každú zrážku.
 

DeletedUser5848

Hosť
Podľa mňa je to len o šťastí. Vyšším percentom si len to šťastie priblížiš.
 
Hore