Dá sa poslať do útoku druhá vlna jednotiek?

matej light heroes

Nový člen
neviem ako vyhrat proti armade s 2 alebo 3 vlnami ked sa to vyskitlo v udalosti prevaha dalsej doby nepomoze a 2 vlnu neviem pouzit ak to zistim ako ide porazit tu armadu budem rad vyjednavanie ma nebavy a jednotiek a casu nemam na rozdavanie
 
Ja mam podobnú otázku, ale ta sa skôr tyka dennej výzvy a armady. Je podla mňa sprostosť v dennej vyzve dat dve rozdielne obranné armady keď ja môžem dat iba jednu ktorú si prispôsobím podla tej prvej obrannej. Bolo by fajn keby aj ja si môžem spraviť dve útočne armady. Nemám take silne vojsko ako je v úlohe a nie ho poraziť 2x z jednou armádou.nepriatelska obrana.jpg
 

Rhando

Aktívny člen
3lackghost To by bolo zase bolo príliš moc ľahké dať možnosť spraviť 2 útočiace armády. Odporúčam najprv zamerať sa na stavbu a vytiahnutie Veľkolepých Budov (Diova Socha, Aachenský Dom, Castel del Monte, Terakotová Armáda a Alcatraz) a potom ťa vôbec nebudú trápiť armády v 2 vlnách.
 

pete11

Člen
Ja som uz v rámci eventu spotreboval takto 120 vojakov a nepohnem sa z toho, lebo som zacínal novú éru pocas zahájenia eventu. To sa mi stalo 2x. A z celého eventu nemám nič. je tam možnosť vyjednávania a tam som minul 25 diamantov a viac nemám....
 

Martines Ceasar

Nový člen
Tiež si myslim. Aspoň keby tam boli 4 vojaci, ale nech tam je tá druhá vlna. Je to strašne ťažké. Niekedy neporazitelne.
 

Danober

Aktívny člen
Prechod do druhej doby je dobre si naplanovat. Najlepsie po ukonceni eventu. A ak hras expedicie tak ihned po zacati expe. Vtedy ti v expedicia ostava v predoslej dobe az do skoncenia. Ako uz bolo pisane bez VB na posilnenie armady to budes mat tazke. Teraz by som sa to snazil vydrzat. Ak mas moznost tak odporucam sa zamerat na VB alkatraz. Ta ti da kazdy den bojovnikov z tvojej aktualnej doby. Len musis mat postavenu ich vojensku budovu. Potom budes mat vojska kolko chces
 
Hore