Preposlané Dokončit všetku produkciu celého mesta

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5138

Hosť
V inventary mam polozku "Dokoncit vsetky produkcie minci" resp. zasob, problem je, ze sa to neda pouzit na specialne a velkolepe budovy.

Navrhoval by som, aby sa podobna vecicka dala kupit v krcme, povedzme za 100 000 striebornych, a aby to nebolo prilis OP, tak nech sa to da zakupit iba raz za mesiac, cize 1 mesiac "cooldown", ale nech to dokonci produkciu celeho mesta, vratane VB, ktore produkuju body, specialne aj eventove budovy.

je to kvoli tomu, ze ak mame 24hod produkcie, tak kazdy den sa zber posunie o nejaky cas, az nakoniec musite vynechat celu dennu produkciu a vyzbierat az nasledujuci den
 

DeletedUser5138

Hosť
to som vobec necakal :) da sa to niekde sledovat ci sa s tym budu vobec zaoberat?
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Nedá sa to sledovať. Záleží už len od rozhodnutia vývojárov, či to pridajú do hry alebo nie. Inak, nemal by som hlavne veľké očakávania vo všeobecnosti ohľadom nápadov, pretože to väčšinou trvá veľmi dlho, kým sa návrhy zapracujú do hry. Ak vôbec. Neznamená to, že je napr. nejaký nápad zlý, ale na miesto, kde sa tie nápady píšu, sú pridávané desiatky ďalších, z iných jazykových verzií, taktiež vývojári majú aj svoj vlastný plán zmien a noviniek.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore