Výsledky vyhľadávania

1. GamerMiki30

Diskusia Diskusia: Kozmický vek: Venuša

No často riešim gramatiku, keď sa mi niečo nezdá.
  2. GamerMiki30

Diskusia Diskusia: Jarná udalosť 2021

No ešte včera večer to vyzeralo nádejne na získanie komplet mlynu. Dnes už viem, že nemám šancu dobehnúť. Ale čo už, žiadna hrôza bude to budúci rok :) a ako ste na tom vy? AKTUALIZÁCIA: V hlavnom svete sa podarilo získať tesne ten Mlyn Suishun. Na menšom mi chýbali do cieľa 2 skoky k získaniu...
  3. GamerMiki30

Diskusia Diskusia: Kozmický vek: Venuša

No myslím, že z novej éry bude bitka o najrýchlejšiu výstavbu novej VB.
  4. GamerMiki30

Diskusia Pokec o všetkom

Moja hm, tak som si požičal názov filmu GAMER.
  5. GamerMiki30

Ešte nemám postavený, ale skúsim ho posúdiť AKTUALIZÁCIA: Mám postavenú najvyššiu úroveň, miesto sa našlo a tak preto aktualizácia údajov (označené *): Dizajnova stránka + vyzerá dosť pekne + dostatočná animacia (na najvyššej úrovni)* - chýba akákoľvek animacia (len na nižších úrovniach)*...
  6. GamerMiki30

Za mňa dobrá, aj keď budova nebude komplet. To by muselo padnúť veľa lampášov ešte. Ale aspoň mám komplet mostík hanami. Už sa len rozhodnúť, ktorý variant postaviť. A zvyšok odmien, tak tie sú už tradičné. Možno by ich chcelo trošku rozšíriť ich spektrum.
  7. GamerMiki30

Cechové boje -Tabuľka aktivity hráčov

Mám taký nápad, keďže tabuľka aktivity cechových bojov ukazuje aj hráčov doby BRONZOVEJ i doby ŽELEZNEJ bez vyskumania technológie VOJENSKÁ TAKTIKA, tak by tí hráči mohli byť v tabuľke na ŠEDÝCH RIADKOCH, aby sa predchádzalo zbytočnému vylucovaniu hráčov z cechu. Po vyskumani technológie...
  8. GamerMiki30

Diskusia Pokec o všetkom

Mohli to urobiť naraz to pozadie, ale čo už.
  9. GamerMiki30

Denné ceny eventov

Vraj sa to dá zistiť :)
  10. GamerMiki30

Diskusia Pokec o všetkom

Kedy bude vyhodnotenie súťaže?
  11. GamerMiki30

Diskusia Pokec o všetkom

Apríl veru bláznivý už pár dní.
  12. GamerMiki30

Diskusia Diskusia: Vypnutie cechového fóra

Na prvú otázku ti odpoviem. STAČÍ NEPOUZIVAT V ODKAZOCH "HTTPS" alebo "HTTP"
  13. GamerMiki30

Diskusia Pokec o všetkom

Na fóre ho vidím a je pekné, v hre zatiaľ nie, totiž aktualizácia apky ešte neprebehla. AKTUALIZÁCIA: No aktualizovať sa konečne apka na verziu 1.201.16, no nové pozadie nikde.
  14. GamerMiki30

Koľko rybnikov vám chýba na získanie najvyššieho levelu eventovej budovy?
  15. GamerMiki30

HS pre priateľov

Ako pomohlo by to určite, no hromadné skupinové správy sú limitované počtom prijemcov. Preto pridať všetkých priateľov nie je možné. Musel by sa ten limit posunúť na číslo 141. To číslo je maximum na lište priateľov. No celkovo s tebou súhlasím.
  16. GamerMiki30

Súťaž Čo máte najradšej na Forge of Empires?

Teamove úspechy, všetky eventy, napredovanie a veľa ďalších vecí, ktoré tvoria hru na jednotku.
  17. GamerMiki30

Vkladanie obrázkov do cechového fóra.

Pokiaľ mi je známe, tak sa to nedá. Môžeš to dať tu alebo na nejaký iný web aj s popisom prípadne si založiť skupinu na sociálnej sieti a tam aj s prílohami diskutovať
  18. GamerMiki30

Cechové boje - Tabuľka aktivity hráčov

Cechové boje ak som dobre našiel sa odomknú v dobe železnej technológiou VOJENSKÁ TAKTIKA. No v tabuľke sa objavujú aj hráči z doby bronzovej. Chcem sa teda opýtať či je to v poriadku alebo chyba?
  19. GamerMiki30

Ako je najlepšie preskákať ten rybník čo najviackrat - krátke, stredné či dlhé skoky?
  20. GamerMiki30

Dôležité Vaše nápady do hry pre verziu 1.209

Neviem či je to v pláne, ale tak ako ste prepojili eventove produkčné budovy, produkčné budovy a budovy na tovar, tak by sa hodilo prepojiť vojenské budovy a špeciálne vojenské budovy (rogue, farebná stráž, bubeník, šampióni)