• Archeologická udalosť 2021

Milí hráči, oprášte svoje topánky, lopaty a kefky (a nezabudnite na dynamit) a vydajte sa preskúmavať hrobky v Archeologickej udalosti 2021!
    Pre viac informácií kliknite tuto!

Výsledky vyhľadávania

1. Bremen

Info o naverbovanych jednotkach

Aj to by na zaciatok stacilo a napriklad hlavna budova to robi... ... ale povedzme si kolkokrat robis rychly velky zber a nevsimnes si, alebo napriklad v oceanskej mas od kazdeho typu po dve rozne jednotky.
  2. Bremen

Obchod

Suhlasim, ze by to pomohlo...
  3. Bremen

Info o naverbovanych jednotkach

Mozno to tu uz bolo, ale nenasiel som to... Chcelo by to nejaky sumar, alebo informaciu ake jednotky pribudli zo zberu budovy davajucej nahodne jednotky, minimalne tak ako to dava hlavna budova o jednotkach od velvyslancov... Napriklad Alcatraz da X jednotiek, uz len ked mate jednu armadnu...
  4. Bremen

Trhovisko, výber doby

Tiez by som uvital moznost filtrovat po dobach
  5. Bremen

Súťaž Ako dlho už hráte Forge of Empires?

viac ako 5 rokov :) od 3.1.2016
  6. Bremen

Návrhy k ďalšej aktualizácii

Neuvazuje sa o pridani zalozky posadka do pristavov? Navrhujem to, lebo hrac si vobec nevie pozriet, ktori clenovia posadky su k dispozicii, ich lvl, bonusy... Pomohlo by to rozhodnut sa pri zostavovani posadky.
  7. Bremen

Opravené Mobil - Neukazuje hotovu vyrobu v usadlosti

Už funguje.
  8. Bremen

Ulohy s kombinovanym pocitadlom

Taka drobnost ohladom opakovanych a inych uloh, kde treba naverbovat napr.: 2xjednotkuA, 2xjednotkuB a 2xjednotkuC, ale lista v ulohe ukazuje len info 3/6 a neda sa zistit ake jednotky uz boli naverbovane, ci by sa nedalo to rozdelit. Problem vznikol v podstate v momente odkedy sa pridali budovy...
  9. Bremen

Informacia o ukonceni vyroby uz funguje, problem s otvaranim vesmirnej kolonie pretrvava.
  10. Bremen

Po aktualizacii neukazuje po ukonceni vyroby v usadlosti (Egypt) hotovu vyrobu znackou, len pride upozornenie, ale nad lodou nie je vykricnik. Rovnako mi niekedy po poklepani na pristav s lodou ukaze, ze este nemam vyskumany vesmirny pristav.
  11. Bremen

Súťaž Narodeninová výzva 3

A-4 B-3 C-6 D-1 E-2 F-5 Brisgard
  12. Bremen

Súťaž Narodeninová výzva 2

1. Zimný event 2. Forge Bowl 3. Jesenná udalosť 4. Archeologický event 5. jarný Event - Slávnosť čerešňových kvetov 6. letný festival 8. Halloween Brisgard
  13. Bremen

Súťaž Narodeninová výzva 1

A9, B3, C4 Brisgard
  14. Bremen

Návrhy k ďalšej aktualizácii

Ahojte, bolo by treba pohnúť zase s Úspechmi (Achievemnets), ešte nie je napríklad úspech pre Egypt a pridať nejaké k Cechovým bojom, Denným úlohám... Na začiatku sa to pekne rozbehlo, teraz mi príde, že sa tomu už nikto nevenuje, občas pribudne Úspech pre opakovaný event, ale to je všetko. Keď...
  15. Bremen

Súťaž Marcová lotéria

2804
  16. Bremen

Diskusia Diskusia: Staroveký Egypt

Nemala sa to dnes spustit? Stale ziadna aktualizacia Google Play, ani start Egypta v hre....
  17. Bremen

Vyjednávanie a špeciálne komodity

Ďakujem
  18. Bremen

Udalosti, úlohy a správa armády.

pri zostavovani armady yyuzivaj bonusy: tazka jednotka voci lahkej, lahka voci rychlej, rychla voci strelcom a kanonom.... a ano kombinacia 2 jednotky a rogue je vyborna, funguje aj 4 tazke 4 delostrelecke ak nemas dost zlodejov
  19. Bremen

Vyjednávanie a špeciálne komodity

Prosím o informáciu. Som pred postupom z Budúcnosti do Arktickej budúcnosti. Objaví sa vo vyjednávaní Prométium ako jedna zo surovín na vyjednávanie? Ak áno, kedy? Hneď, alebo až keď postavím prístav? Ide mi o to, že v Cechových bojoch a Expedícii aj vyjednávam a nerád by som sa ocitol v...
  20. Bremen

Diskusia Diskusia o nových verziách hry

Pekne ste upravili tú poslednú úlohu vo Vikingoch, tým, že ste rozdelili tovar a mince, ale ktorý ggénius to urobil, tak, že som stratil pokrok v tejto úlohe (mal som už od rána peniaze a vlnu a čakal som na dokončenie ostatnej výroby... zapnem to pozbieram a progras z rán a je preč a mám len 30...