• Letná udalosť 2022

  Zdvihnite kotvu, napnite plachty a vydajte sa opäť na ostrov Forge, kde na vás už čaká Koleso šťastia a pekné nové odmeny!
  Pre viac informácií kliknite tuto!

Výsledky vyhľadávania

 1. Príbehové úlohy

  Neviem či je to rozumné, ja som to zanedbal a mam staré ulohy asik 2 roky .... Neviem ich vymazať a stale mi pripomínaju asik 5 dôb do minulosti
 2. Mughalská ríša

  Totalna katastrofa. Ale ze hrozne. Hram tu hru asik zo 3 roky ale asik najväčšie sklamanie. Nemam čo hrať v udadlosti tak sa snažím, ale v konečnom dôsledku si pripadám ako idiot. FoE je super a toto nema tam co hladat.
 3. Diskusia Diskusia: Udalosť Spoločenstva 2022

  Udalosť. Klikol som na info - vysvetlené parádne, grafika super, info podané. Napredujete. Drzim palce. Potesili ste. Informacne som dostal to co som chcel.
 4. Mughalská ríša

  Ja pri tejto usadlosti zomriem. Mam vsetky, ale tuto neviem dokoncit 1- level. Spajal som budovy, odpajal, kupoval za diamanty. Po troch rokoch som zistil, ze som debil.
 5. Mughalská ríša

  Rhando dakujem. Aj tak to je dost celé pritiahnute za vlasy. Hrám to zopar rokov, ale toto je dost slabe. Ja si tu idem oddýchnut z prace a nie si pripadať ako idiot, co nevie co ma robit. Aj tak to neviem dokoncit.
 6. Mughalská ríša

  Hrám túto hru niekoľko rokov, Mughalská ríša. Neviem ako mám dokončiť vôbec 1. level. Dokončenie budovy ma nezaujíma. (minimálny efekt) Len neviem ako to mam dokonciť. Buď moje IQ nie je natoľko vysoké, ale neviem čo mam robiť.
 7. Cirgard - Hľadám priateľov

  Ja by som navrhoval hostinec zlepšiť, hrám to zopár rokov a dosiel som na najvyšší level strasne dávno a táto budova nemá vylepšenia žiadne.
 8. Opravené Po splnení Dennej výzvy sa nedá zbierať

  Ja to isté, po splnení dennej úlohy sa nedá odkliknut tlacidlo Zbierať
 9. Súťaž Súťaž o hrnce zlata

  746
 10. Súťaž Napíšte nám vaše obľúbené momenty vo Forge!

  Prvý krát som bol na FB. Zrazu reklama zahrajte si zadarmo. Tuknem. Som v kopcoch v Taliansku. Chata. Koniec sveta. Nejake domceky, nudim sa. Potukam a cakam. Znova tukam. Pridem domov, idem za PC. Znova skusam. Odlietam mimo, na letisku tukam. A skusam zopar rokov. Keď čakáte na letisku 6...
 11. Diskusia Diskusia: Forge Bowl 2022

  Dámy a páni. Pred eventom si našetrite diamanty a keď sa spustí event, tak je to oslava:-). V prvom rade čakajte na to čo chcete dostať z eventu a keď to príde hrajte naplno :-) Veď je to hra na oddych. A pri nej si oddýchnem
 12. Súťaž Novoročné predsavzatia do FoE

  Je 20:36 Silvester, namam tu co robit. A predsa som to zapol. Ja si zelam oddýchnuť si pri tejto hre, ked ju zapnem tak pozrieť komunikáciu, potiahnut budovy, pomoct aj iným, a predovsetkým sa tesit ked ju zapnem, co je pre mna dolezite urobit. A prajem aj celému tímu v pozadí, fajný a pokojný...
 13. Opravené CB problém

  Ja Vám neviem. Chcem útočiť v CB. Dohodneme sa viacerí. Bojujem na PC HP stolný, mám optiku, stiahnem 4 GB film do jednej minuty, všetky stránky otvorím pod sec., mám platený soft, atd. celý počítač čistím každý deň. Tu bojujem a čakám na vyhodnotenie boja 10 sekund, kým sa uzavrie priestor. Ak...
 14. Súťaž Čo vás tento rok najviac potešilo vo Forge of Empires?

  Hram +/- tri roky. V podstate nemám nič presne, čo sa mi páči. Základ pre mňa je, že sa na hre z Vašej strany stále pracuje. A ja si rád oddýchnem a zapnem hru každý deň.
 15. Opravené CB problém

  Presne, teraz prebehla debata v našom cechu. Ak spoločne útočíme tak všetci co nemajú apple tak im to mrzne. Ja osobne dám boj a cakam 5-10 sekund, kym mi zobrazí, či som vyhral. A protivník zatial da 20 bojov. Mám PC /Mozzilu. Na Chome to nejde nejaky cas.
 16. Diskusia Diskusia: Kozmický vek Mars

  Som vpadol do Marsu. Je to dobre spracované, žiadne problémy, intuitívne viem nájsť všetko. Dobre urobené. A zaujímavo. Hľadám, nájdem.
 17. Diskusia Diskusia: Hradný systém

  Celkom dobrý napad. Super, len tak dalej. Hru to ozivi. :)
 18. Spomalenie hry

  Rhando ďakujem za odpoveď. Nemam ale 15 rokov... Pred 20 rokmi som takto radil ja :)
 19. Spomalenie hry

  A odpoveď žiadna. :-(
 20. Spomalenie hry

  Zdravím, FoE hrám na PC, na prehliadači Mozzila. Keď chcem otvoriť hru, trvá to niekedy zo 10 min.(5reštartov), Keď hocičo kliknem v hre, napr. v CB tak boj mi načítava 10 sec. Hrám tuto hru zo tri roky a podobný problém som mal v prehliadači chrome. Viete mi poradiť, čo mam urobiť? Minule ste...
Hore