• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Výsledky vyhľadávania

  1. Súťaž Halloweenska výzva 4

    1. F4 2. F1 3. C5 4. D2 5. A4
  2. Súťaž Halloweenska výzva 1

    3,6,8,11
  3. Súťaž Halloweenska výzva 2

    2. Jack O' Lantern
  4. Súťaž - Príbeh "Dobývanie Dunarsundu"

    ved o to tu ide pobavit sa :D
  5. Súťaž - Príbeh "Dobývanie Dunarsundu"

    tak košela s tymi teplakmi v tej dobe bingo :)
  6. Hostinec U Mauriho

    spravna odpoved tam sa chystam :)
  7. Denný bonus

    s tym som aj ja pocital ze cim vyssie stupas aj denny bonus pojde vyssie , ale ukazalo sa ze nie :(
  8. Hostinec U Mauriho

    ak sa smiem spytat kde si bol v akej lokalite lebo aj ja chystam cez weekend
  9. Denný bonus

    ja sa skor priklanam k BraveHeart navrhu ozaj vo vyssich urovniach je denny bonus 500 zlatiek onicom, ked obycajny dom mi vyraba za 8h cez 400 zlatych a diamanty ti nik asi neodsuhlasi, kedze diamanty su pre platiacich hracov. a k tym foe bodom tiez si myslim ze su onicom kedze vacsina hracov to...
  10. zranenie jednotiek nastavených v obrane

    Nie je sam aj mne to spravilo uz par krat niekedy su poskodeny niekedy nie aj ked je hned po boji , ale myslim že zabit by ich nemalo
  11. Diskusia k aktualizácii 0.13

    asi si neposluchal :p
  12. Diskusia k aktualizácii 0.13

    mne sa uz nejake bylinky objavili na sklade :)
  13. Súťaž - Príbeh "Dobývanie Dunarsundu"

    Začalo sa to dávno na prechode dvoch období doby kamennej a železnej. V odľahlej časti výbežku polostrova na úpätí pohoria a rieky žilo kmeňové spoločenstvo, ktoré viedol, vtedy ešte lovec menom Hooky. Dni začínali, ako všetky ostatne tvrdou a ťažkou pracou ,ktorá niesla svoje úspechy, ale aj...
  14. Diskusia k súťaži "Dobývanie Dunarsundu"

    dufam, ze aj ja stihnem vložiť moj pribeh uz mam 2600 znakov :)
  15. Prihlasenie... alebo skor neprihlasenie

    momentalne nejde Arhavall
  16. Prehľad budov

    dakujem konecne nejake prehlady aspon nemusim stale behat po vyskumoch
  17. Hromadne spravy v cechu?

    Chcel by som sa spytat ci sa uvazuje o tejto moznosti, pretoze posielat 80 ludom spravu je dost pracne.
  18. problemy viaceré postrehnuté: prihlasovaním, medailami, bojom, po boji, písaním, ...

    bolo by dobre to vyriesit, toto iste sa mi stalo a kedze som nebol isty tym ci mi to zabite jednotky supera ( lukostrelcov na koni) ukazujuce sa v pohyboch nebude treba zabit znovu zbytocne som prehral suboj, ktory som mal vyhraty tym ze som sa vzdal.
  19. Budova na peniaze

    som za tento napad, pretoze penazi sa tu ozaj da malo ziskat, aj ked bojujes a aj ked si tu, lebo stavat hodinove budovy je nevyhoda zase na miesto na mape , kedze ho pri rozsirovani potrebujes vela, tak ako je budova sypky mohlo by bat nieco aj na peniaze.
  20. Krčma sveta Arvahall

    lognut som sa sice logol ale aj zamrzol :(
Hore