• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Výsledky vyhľadávania

  1. Súťaž Halloweenska výzva 4

    1: F4 2: F1 3: C5 4: D2 5: A4
  2. Súťaž Halloweenska výzva 3

    1. Strašidelný dom 2. Katedrála Notre-Dame 3. Temný vchod 4. Aachenský dóm 5. Laboratórium šialeného vedca 6. Čierna veža 7. Opustený ústav (asi úroveň 9) 8. Strašiak 9. Cháteau frontenac 10. Strašidelná veža 11. Kaplnka Jacka O´Lanterna 12. Nekropola
  3. Súťaž Halloweenska výzva 2

  4. Súťaž Halloweenska výzva 1

    1, 3, 7, 9
  5. PvP doba brondzová

    No ja na to nemozem nadavat. Napisal som na suport (nie prvy krat), stale tam so mnou komunikuje Crony, a nemozem napisat jedine krive slovo. Relativne rychlo odpovie (nie vzdy do troch minut, ale asi ma toho dost v tychto tazkych casoch a problemoch s hrou), odpoved da k veci popripade da...
  6. Prihlasenie

    Zrejme na tom pracuju, mne to tiez vypedlo pred chvilou a uz mi to nabehlo....
  7. Prihlasenie

    dopadol som podobne, vymazal som co sa dalo aj nedalo, nakoniec pomohol restart compu. Nevravim, ze to je spravne, ale snad pomoze mozno....
  8. PvP doba brondzová

    Ja som mal mat 40 medajly z PVP ranneho stredoveku ...a ......zlate rybky :(
  9. aktualizácia

    Ti zavidim...ja mam vo vsetkych veziach 0 a teraz som vyhral jeden boj a nic mi nepripisalo :( EDIT: Inak mne to nabehlo po restarte PC-cka....snad to niekomu pomoze ....
  10. Nejde hra

    mne tak isto..... :(
  11. aktualizácia

    Prave mi konci turnaj, kde som mal naskok na druheho asi 600 bodov a rano po okolo 7 dalsi......som zvedavi, ci mi tych 50 zlateik skompenzuju, ak moji superi su v hre a boduju .... :(
  12. Obrazovka na netbookoch

    Presne tento problem som mal apomohlo, ked som dal v hre na celu obrazovku .....
  13. Obrazovka na netbookoch

    Hra ponuka moznost rozsirenia na celu obrazovku, mozno to takto pojde.....mal som podobny problem, a to pomohlo....je to dole ako zosilnenie zvuku, zmensenie dediny a pod....
  14. aktualizácia

    tu zdochol pes ? alebo vsetci isli na FB ci na suport? :D
  15. aktualizácia

    daj potom info, co sa dozvies na FB.....ja ta radsej nejdem, bo budem barz nadavat ......
  16. Nejde hra

    A oni tvoria aj FoE tým?
  17. Nejde hra

    kto je vlastne moderator?....
  18. Nejde hra

    Hlavne ak ti koncia turnaje PVP a mas len par bodov naskok :( ..... a stale len 60% :(
  19. aktualizácia

    Vam uz ide, mne este nie :( ....stale to ostane na 60% ....
Hore