• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Výsledky vyhľadávania

  1. Diskusia Diskusia: Cechové boje

    Zdravím, ako môžem zhodiť útočnú armádu, keď ide na náš sektor? stále tam svieti ich vlajka, hoci vlastnikom sme my.
  2. Diskusia: Zima 2017

    ved to to... j
  3. Diskusia: Zima 2017

    Tož potom som neporozumel asi tomu opisu dedinky: nikdy sa nedali kombinovat tri rovnaké budovy z jednej sady tak, aby si navzájom pridávali bonus... keby som bol vedel, tak nezbieram každú jednu budovu zo zimnej dedinky, ale vyzbieram si len tie, ktoré považujem za dôležité... ja som tú...
  4. Diskusia: Zima 2017

    Myslím, že je to sprostosť táto celá eventová cena. Zbieraš nejaké šupácke hovadiny mesiac a ani ti nedávajú všetky bonusy keď to poskladáš... Je to choré... začína to upadať...
  5. Diskusia: Zima 2017

    Ako máte rozmiestnené budovy v zimnej dedinke tak, aby ste mali všetky bonusy? už sa s tým hrám hodinu a stále nie a nie nájsť optimálne rozmiestnenie budov. prntscrn by pomohol... vdaka
  6. Nová doba Zajtrajšok

    predpokladám, že keďže táto budka ešte nie je ani na bete, tak tu nebude tiež... však?
  7. Nová doba Zajtrajšok

    Zdravím, bude v novej aktualizácii prístupná nová VBčka zo zajtrajšej doby?
  8. offer

    táto nová špeciálna ponuka je časovo limitovaná? alebo to už bude na stálo? sa priznám, že na iných hrách od innogames napr. the-west je takýchto akciových ponúk omnoho viac... škoda, že nenašli spôsob, ako to tu takýmto spôsobom obzvláštniť....
  9. future

    Crony, ako to vidíš? kedy nabehne nová doba na našich svetoch? už ste začali prekladať? zo skúsenosti, koľko trvá, kým z bety nabehne nový update na naše svety? dik
  10. Secrets Area 51's aneb čo nového u Frostyho ...

    koľko spokojnosti dávajú jednotlivé stromčeky v súčasnej dobe? dík za odpoveď
  11. poradie v rebríčku

    takže stavba a rozširovanie VBčiek - to je jediné... vyskúmané mám všetko,aj všetky sektory mám dobité, na susedov útočiť nemienim, som pacifista :) (a lenivý útočiť) takže stavba a rozširovanie VBčiek... dosť málo..
  12. poradie v rebríčku

    takže: bojovať sa mi nechce. ako inak môžem rásť v rebríčku? tým, že budem mať zásoby zlatiek a kladiviek?
  13. poradie v rebríčku

    čiže čím viac mám kladiviek a zlatiek na účte, tým vyššie môžem byť v rebríčku? zásoby tovarov sa do toho nepočítajú? a teda ak postavím budovu, zbúram ju, postavím budovu, zbúram ju.. takýmto spôsobom pôjdem vyššie v rebríčku?
  14. poradie v rebríčku

    ahojte, prosím vás, čo ovplyvňuje postavenie hráča v rebríčku? množstvo budov? doba? množstvo tovarov? vyhrané bitky? zásoby mincí a kladív? máte niekto vyčíslený vplyv konkrétnych faktorov na konečné umiestnenie hráča? ďakujem za odpoveď
  15. Letný prázdninový špeciál

    viem o ňom, cez týždeň má byť implementovaný na cz svetoch... tak sa pýtam, kedy bude u nás :)
  16. Letný prázdninový špeciál

    Nejaký letný prázdninový špeciál sa nechystá náhodou? :) kedy bude aj na sr svetoch? dakujem
Hore