• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Výsledky vyhľadávania

  1. QppZoon

    Súťaž Prešmyčková súťaž

    1. ALCATRAZ 2. DEALSKY HRAD 3. STAR GAZER 4. ARKTICKY SKLENIK 5. LOTOSOVY CHRAM 6. CASTEL DEL MONTE 7. DIOVA SOCHA 8. SOCHA MATKY GAEA 9. MUZEUM ATLANTIDY
  2. QppZoon

    Súťaž Ako dlho už hráte Forge of Empires?

    už skoro 9 rokov
  3. QppZoon

    Diskusia Diskusia: Forge Bowl 2021

    V tej odmene nájdeš niečo k najbližšiemu eventu. Nejakú súpravu výberu a pod.
  4. QppZoon

    Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Aktualizácia 1.197 Teraz môžete jednoducho preskočiť z výrobnej budovy do druhej jednoduchým kliknutím na šípky (vľavo a vpravo). Po kliknutí na produkčnú možnosť sa tiež automaticky presuniete do ďalšej produkčnej budovy, takže už nemusíte každú budovu otvárať manuálne. K tomuto mám nejaké...
  5. QppZoon

    Trhovisko s nehnuteľnosťami

    Dobre, opravujem sa, zrejme som to pochopil trošku inak, ale aj tak si nemyslím, že to vhodné. Ak by sa hráč rozhodol predať nejakú budovu, tak by vytvoril aukciu, kde by sa táto budova predávala. Ale niektoré budovy sa teraz v aukciách dajú kúpiť až za 150k mincí. Čiže hráč by takýmto spôsobom...
  6. QppZoon

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Urgentne by som poprosil, aby sa dala budova Kláštor (Raný stredovek) schovať do inventára pomocou nástroja Uložiť budovu! Je mi ľúto ho len tak vymazať :(
  7. QppZoon

    Interval odpisovania

    Určite sa už každému hráčovi nie raz stalo, že keď chcel niekomu nahodiť nejaké miesto vo VB, tak sa s niekým zrazil, lebo obaja sa napísali na to isté miesto a nevšimli si to. Toto by vedela vyriešiť takáto vychytávka: Každé vlákno má k dispozícii nejaké možnosti jeho nastavenia - označiť ako...
  8. QppZoon

    Trhovisko s nehnuteľnosťami

    Pekný nápad, ale nereálny. S týmto by vzniklo veľmi veľa špekulácií. Napr. hráč, ktorý je v dobe železnej by si vedel zohnať budovy z oveľa vyšších ér. Alebo hráč by mohli špekulovať, že predajú nejakú budovu hráčovi za tovar, body výskumu. Alebo, že hráč by chcel kúpiť nejakú fajnú budovu od...
  9. QppZoon

    Prestíž cechu

    Rebríček cechov sa vypočítava z dennej sily získanej z CvC. S CB nijako nesúvisí. https://sk.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Rebr%C3%AD%C4%8Dek_cechov
  10. QppZoon

    Súťaž Zimná výzva 3 - Zimné budovy v meste

    Na obrázku je 30 zimných budov Herný svet: Cirgard
  11. QppZoon

    Súťaž Zimná výzva 2 - Budovy

    1 = Uhoľný expres 2 = Star Gazer 3 = Modrá galaxia 4 = Projekt dazďového pralesa 5 = Perníková pekáreň 6 = Kraken Herný svet: Cirgard
  12. QppZoon

    Súťaž Zimná výzva 1 - Rozdiely medzi obrázkami

    Herný svet: Cirgard ff
  13. QppZoon

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Keď už vývojári konečne do hry pridali dynamiku pre lištu posilnení, tak by mohli dynamiku vymyslieť aj pre lištu s hráčmi (susedia, čl. cechu, priatelia) a to tak, že by sa adaptovala na veľkosť displeja hráča - aby bola vždy od jedného kraja ku druhému.
  14. QppZoon

    Súťaž Ukážte nám vaše mesto!

    Murder City na Cirgarde
  15. QppZoon

    Kde nájdem možnosť "Zbierať vsetko" v prehliadačovej verzii?

    Zadarmo by to malo byť v chystanom balíčku FoE Plus (niečo ako prémiový účet).
  16. QppZoon

    Opravené Mazanie správ (PC verzia)

    Nefunguje mazanie správ. Po kliknutí na tlačidlo "Áno" v okne s potvrdením zmazania ma preskrolluje na prvú viditeľnú správu vo vlákne a to okno zostane stále otvorené (viď obrázok). Tlačidlo "Áno" však už nereaguje, iba tlačidlo "Nie" je funkčné a po kliknutí naň zatvorí spomenuté okno...
  17. QppZoon

    Diskusia Diskusia: Halloween 2020

    minutých cca 4500 lístkov a 2000 diamantov a súpravu opusteného ústavu som získal 2x ... tlieskam tomuto eventu
  18. QppZoon

    Neopraví sa Problém s načítaním hry cez Google Chrome

    Problém je niekde v poslednej aktualizácii prehliadača Google Chrome alebo v kompatibilite hry s najnovšou verziou prehliadača. Po automatickej aktualizácii mi hra začala neuveriteľne sekať a načítavalo ju hrozne pomaly. Vyriešil som to odinštalovaním Chromu a nainštalovaním predchádzajúcej...
Hore