• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Výsledky vyhľadávania

  1. QppZoon

    Interval odpisovania

    Určite sa už každému hráčovi nie raz stalo, že keď chcel niekomu nahodiť nejaké miesto vo VB, tak sa s niekým zrazil, lebo obaja sa napísali na to isté miesto a nevšimli si to. Toto by vedela vyriešiť takáto vychytávka: Každé vlákno má k dispozícii nejaké možnosti jeho nastavenia - označiť ako...
  2. QppZoon

    Opravené Mazanie správ (PC verzia)

    Nefunguje mazanie správ. Po kliknutí na tlačidlo "Áno" v okne s potvrdením zmazania ma preskrolluje na prvú viditeľnú správu vo vlákne a to okno zostane stále otvorené (viď obrázok). Tlačidlo "Áno" však už nereaguje, iba tlačidlo "Nie" je funkčné a po kliknutí naň zatvorí spomenuté okno...
  3. QppZoon

    Skrýša Rogua

    Ahojte, vlastním skrýšu rogua, ktorú som získal ešte v úplne prvom veľkonočnom evente za vajíčka, kde sa po jej postavení dali odomknúť ďalšie 2 sloty tiež pomocou vajíčok a jeden (posledný) za diamanty. A teraz otázka: Keď túto skrýšu schovám späť do inventára, tak sa mi tie odomknuté sloty za...
  4. QppZoon

    Panel susedov, členov cechu a priateľov

    Zdravím, zrejme som objavil takýto bug: Keď prejdem kurzorom na tento panel a chcem "pomôcť", navštíviť hostinec alebo niečo podobné, tak sa mi tam dosť často zobrazí popis budovy, ktorá sa nachádza za týmto panelom. Je to dosť otravné a keď chcem aby zmizol, tak musím prejsť kurzorom niekam...
Hore