Výsledky vyhľadávania

  1. Preposlané Prispievanie presného počtu BV do VB

    Áno, medzi časom sa to už v hre implementovalo, čo je skvelé. Súhlasím, je to vybavené ;)
  2. Súťaž Narodeninová výzva 1

    A=1 B=3 C=4
  3. Zvýšenie maximálneho počtu bodov k dispozícii

    Navrhujem zvýšiť maximálny počet bodov k dispozícii zo 100 na 1000 alebo aspoň toľko, koľko môže hrač potenciálne vyzbierať svojou produkciou na 1 zber. Dôvod je ten, že ak hráč zbiera viac ako 100 bodov, tak musí zber prerušiť, (vymyslieť kde dá body, napr. hľadať vhodnú VB u susedov) dať...
  4. Preposlané Prispievanie presného počtu BV do VB

    Navrhujem aby sa dalo pri prispievaní do VB zadať presný počet bodov, koľko by hráč chcel pridať naraz. Keď by som chcel vložiť niekde viac bodov (niekoľko tisíc), napr. 4000, tak by som aktuálne potreboval stlačil 400x pridanie 10 bodov, čo je veľmi pomalé, nepraktické a ak by som to chcel...
  5. Zostávajúci čas 4. ťahu pri vyjednávaní v CE

    Navrhujem aby bol zostávajúci čas na bonus 4. ťahu z krčmy zobrazený niekde priamo v rozhraní určenom na samotné vyjednávanie v CE. Teraz iba vidím zeleným počet pokusov pokým mám tento bonus aktívny ale pre mňa osobne by bolo veľmi užitočné vedieť aj kedy mi končí priamo tam.
  6. Filtre v prehľade VB v Globálnom rebríčku

    Navrhujem pridať do Globálneho rebríčku do časti Veľkolepé budovy (VB) filtre na typ VB a výber podľa sociálnych skupín v hre (susedia, cech, priatelia a ostatní) a to spôsobom checkboxov, čiže aby bolo možné vybrať napr. zároveň susedov a priateľov. V hre je už jeden zoznam VB, ale ten je iba...
  7. Novinky v hlavnom menu

    Ahojte, navrhujem aby novinky boli v hlavnom menu pri sociálnej lište, kde je stavba, výskum, mapa, správy atď.. Asi je jasné, že v hlavnom menu by mali byť najviac používane časti hry, aby sa k ním dalo pristupovať čo najrýchlejšie, a jedna z nich, ktorá mi tam chýba, je prehľad noviniek...
  8. Diskusia Diskusia k súťaži "Tekvicománia 2017"

    Priznám sa, že mi nie sú známe konvencie ako treba postupovať. Takže teda treba napísať Winymu. Ok. Ja som ešte nepísal.
  9. Tekvicománia 2017

    Ďakujem. A aj za súťaž.
  10. Tekvicománia 2017

    Takže gratulujem Tome. :)
  11. Tekvicománia 2017

    5549
  12. Tekvicománia 2017

    Ak to je TÁ otázka, tak áno. :D
  13. Tekvicománia 2017

    1. 19 2. 13 3. Ak je otázka myslená tak, že budova iba zmizla, tak je odpoveď 1, ak je odstránená budova myslená aj taká, ktorá bola presunutá (čiže z pôvodného miesta bola odstránená), tak je odpoveď 2 4. 2 5. Ak sa chápe rozdiel presunutého predmetu z 1 miesta na 2. ako 1 rozdiel a taktiež...
  14. Tekvicománia 2017

    1. 14 2. 5 3. 6 (rátam aj zmenený nápis na FoE, keďže bol v podstate pridaný ako nový) 4. 2 5. 12 (FoE + InnoGames) Označené podľa farieb: - červené: odstránené - zelené: miesta kde niečo pribudlo - modré: prefarbené
  15. Tekvicománia 2017

    1. 22 2. 7 3. 4
  16. Tekvicománia 2017

    1. 8 2. 10 3. 130 4. 12 5. 12
  17. Tekvicománia 2017

    1. 32 2. 7
  18. Diskusia Diskusia k súťaži "Tekvicománia 2017"

    Mohol by som poprosiť o predĺženie termínu odovzdania odpovedí. Ja a tipujem, že nie som jediný, to nestíham riešiť. :/
Hore