• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Výsledky vyhľadávania

  1. Neuvažuje sa o pridaní nových vyslancov?

    Neuvažuje sa o pridaný nových vyslancov??? po obsadení všetkých z kultúrnych usadlostí, sú ešte miesta, mohli by byť odmenou z nejakého eventu napríklad, ak sa neplánuje žiadno nová usadlosť...
  2. Nahlásené Správcovské vlákna

    Po založení nového vlákna označeného pre iba pre správcov, vidia vlákno nielen Zakladatelia a Vodcovia ale aj členovia s právami moderátora Viem, že kedysi to takto nebolo tak neviem či je to bug ale to je teraz takto dobre
  3. Nahlásené Právo moderátora

    Hráč cechu bez práva Moderátori môže zakladať nový rozhovor, neviem či sa jedná o chybu alebo to tak je správne (no takto si v podstate každý môže zakladať nové vlákna ako sa mu zachce...)
  4. Preposlané Úprava Správy armády

    Viem, že to neuspeje, ale uvítam by som zmenu GUI okna Správa armády kde by útočná armáda a obraná boli formou tab-ov(obraná armáda tak nemusí zavadzať pri výbere jednotiek) a miesto aktuálnej polohy tlačidla na voľbu obrannej armády by bola možnosť výberu najpoužívanejšej jednotky: rogue (vždy...
  5. Neopraví sa CvC mapa - niekde neukazuje stromy

    Je to chyba bude sa to opravovať??? Vraj sa to deje viacerým takže to neni len u mňa
  6. Dôležité Vaše nápady do hry pre verziu 1.209

    Skryť/odstrániť okno[príloha] z CE (nevidím jeho význam) V CB pri útočení zmeniť defaultne nastavenie zobrazenie jednotiek na poslednú éru (najme nepoteší ked pri blitzkrieg-u prehráte o bod lebo v rýchlosti namiesto rogue kliknete na kopijníka a rýchlo automat -_- (samozrejme armáda zničená))...
  7. Neopraví sa CvC mapa - niekde neukazuje stromy

    Zdravím, po dnešnej aktualizácií som si všimol že mi mapa CVC niekdy neukazuje stromy - na základe moci ktorý hex poskytuje - ako tomu bolo doteraz (128 má rovnaký vzhľad ako 96) Neviem či sa jedná o personal bug alebo majú viacerí tento problém
  8. Filter pre "Príspevky do pokladnice cechu"

    skôr som myslel, že hráč ich asi má radšej skladom a keď úloha príde tak môže splniť v priebehu pár sekúnd a tak by musel čakať na žatvu (ale trocha sa strácam v logike keď som sa nad tým zamyslel)
  9. Filter pre "Príspevky do pokladnice cechu"

    Keby je na mne tak pridám aj checkbox do budovy s tovarom pre možnosť aby išiel tovar rovno do cechovej pokladnice (aj keď to by neprešlo kedže sú úlohy na prispievanie... ale ten select na kontrolu by sa aspoň mohol ujať)
  10. Filter pre "Príspevky do pokladnice cechu"

    Prosím o pridanie funkcie filtra pre okno Príspevky do pokladnice cechu, proste pridať combobox(v php tuším selekt) s možnosťami: "Produkcia veľkolepej budovy" "Dar do pokladne cechu" "Nasadenie obliehajúcej armády" "..." Selekcia podľa ↑ zredukuje počet strán a kontrola prispievateľov bude...
  11. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    @Blau Len sa chcem spýtať či sa ešte berú aj nápady z Návrhy a nápady>Návrhy k ďalšej aktualizácii ??? Má to niekto na starosti. Vyberajú sa nápady podľa hlasov, alebo či sú dobré??? (Snažil som sa napísať PM ale nejak to nešlo)
  12. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Ja som bez milosti predal, na 12 políčok (3x3 + 3 cesta) to dáva len 20 obrany, keby postavíš 9x signálny oheň úroveň 2 tak máš 54 obrany teda o 34 viac... Nemyslím že sa s danou budovou niečo plánuje - kedže to tak je dlho- takže je zbytočná
  13. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Hra už beží dlho no stále mi chýba funkcia pre lepšiu kontrolu prispievania do pokladnice cechu: Jedná sa o funkciu filtra v Príspevky do pokladnice cechu, proste pridať selekt na zhodu z troch možností "Produkcia veľkolepej budovy","Dar do pokladne cechu" a "Nasadenie obliehajúcej armády"...
  14. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    V cechových bojoch by sa mohli zobrazovať jednotky podľa veku v ktorom sa aktuálne nachádzam a nie ako všetky éry (rovnako ako to je nastavené v CvC napr v budúcne) - viem, že si to môžem vždy kliknúť no toto by bolo rýchlejšie (a pochybujem že aj niekto požíva jednotky doby železnej keď je...
  15. Signálny oheň (Watchfire)

    Navrhujem aby sa výzor tejto budovy menil spolu s vekom.Však keď som v súčasnej ére tak ona vyzerá ako zo železnej a pritom tam je napísané všetky éry, keby to aspoň menilo vzhľad napríklad aby vyzerala ako veža na mape CvC bo veže na mape kontinentov alebo vymyslieť im úplne nový dizajn. (Ak sa...
Hore