• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Výsledky vyhľadávania

  1. Neuvažuje sa o pridaní nových vyslancov?

    Neuvažuje sa o pridaný nových vyslancov??? po obsadení všetkých z kultúrnych usadlostí, sú ešte miesta, mohli by byť odmenou z nejakého eventu napríklad, ak sa neplánuje žiadno nová usadlosť...
  2. Nahlásené Správcovské vlákna

    Po založení nového vlákna označeného pre iba pre správcov, vidia vlákno nielen Zakladatelia a Vodcovia ale aj členovia s právami moderátora Viem, že kedysi to takto nebolo tak neviem či je to bug ale to je teraz takto dobre
  3. Nahlásené Právo moderátora

    Hráč cechu bez práva Moderátori môže zakladať nový rozhovor, neviem či sa jedná o chybu alebo to tak je správne (no takto si v podstate každý môže zakladať nové vlákna ako sa mu zachce...)
  4. Preposlané Úprava Správy armády

    Viem, že to neuspeje, ale uvítam by som zmenu GUI okna Správa armády kde by útočná armáda a obraná boli formou tab-ov(obraná armáda tak nemusí zavadzať pri výbere jednotiek) a miesto aktuálnej polohy tlačidla na voľbu obrannej armády by bola možnosť výberu najpoužívanejšej jednotky: rogue (vždy...
  5. Neopraví sa CvC mapa - niekde neukazuje stromy

    Zdravím, po dnešnej aktualizácií som si všimol že mi mapa CVC niekdy neukazuje stromy - na základe moci ktorý hex poskytuje - ako tomu bolo doteraz (128 má rovnaký vzhľad ako 96) Neviem či sa jedná o personal bug alebo majú viacerí tento problém
  6. Filter pre "Príspevky do pokladnice cechu"

    Prosím o pridanie funkcie filtra pre okno Príspevky do pokladnice cechu, proste pridať combobox(v php tuším selekt) s možnosťami: "Produkcia veľkolepej budovy" "Dar do pokladne cechu" "Nasadenie obliehajúcej armády" "..." Selekcia podľa ↑ zredukuje počet strán a kontrola prispievateľov bude...
  7. Signálny oheň (Watchfire)

    Navrhujem aby sa výzor tejto budovy menil spolu s vekom.Však keď som v súčasnej ére tak ona vyzerá ako zo železnej a pritom tam je napísané všetky éry, keby to aspoň menilo vzhľad napríklad aby vyzerala ako veža na mape CvC bo veže na mape kontinentov alebo vymyslieť im úplne nový dizajn. (Ak sa...
Hore