• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Výsledky vyhľadávania

  1. juri01

    Súťaž Súťaž o hrnce zlata

    908 Brisgard
  2. juri01

    Súťaž Prešmyčková súťaž

    1. ALCATRAZ 2. DEALSKÝ HRAD 3. STAR GAZER 4. ARKTICKÝ SKLENÍK 5. LOTOSOVY CHRÁM 6. CASTEL DEL MONTE 7. DIOVA SOCHA 8. SOCHA MATKY GAEA 9. MÚZEUM ATLANTÍDY
  3. juri01

    Súťaž Súťaž o diamanty

    77 kusov som narátal
  4. juri01

    Súťaž Súťaž o dublóny

    186 Brisgard
  5. juri01

    Súťaž Forge tipovačka: Kto sa stane majstrom sveta?

    nech je sranda, NEMECKO
  6. juri01

    Súťaž Ako dlho už hráte Forge of Empires?

    Od 04.01.2014, čiže takmer 7 rokov a 4 mesiace. Alebo inak, hrám už 2672 dní.
  7. juri01

    Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Tak na nemeckom fóre som sa dočítal, že naozaj to nebolo implementované do tejto aktualizácie. Vraj bude niekedy v neskoršej.
  8. juri01

    Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Skúšal som aj cez apku, píše to isté. A nedával som to medzi chyby, lebo možno to chyba nieje. Otázka je, či túto zmenu vývojári naozaj zapracovali do poslednej verzie.
  9. juri01

    Súťaž Ukážte nám vaše mesto!

    Tak po zmene zadania nový obrázok :)
  10. juri01

    Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Mne to píše, že "Cechy môžu mať len pár (5) dôležitých rozhovorov naraz"
  11. juri01

    Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Aktualizácia 1.192 V Centre správ sme zrušili limity na označovanie rozhovorov ako "Dôležité". Nejako to nefunguje!
  12. juri01

    Neopraví sa Problém s načítaním hry cez Google Chrome

    Napíšte sem aké máte PC (hardvérovú konfiguráciu). A ideálne skopírujte (alebo urobte printscreen) systémové info z hry /Nastavenia -Info - časť Systémové informácie/
  13. juri01

    Neopraví sa Čierna obrazovka v prehliadači na mobile

    Ak si dobre pamätám, k tomuto sa už vývojári vyjadrovali v zmysle, že webová HTML5 verzia hry nie je optimalizovaná pre platformy iOS ani Android a asi ani nebude. Pre hranie na mobilných zariadeniach sú určené mobilné aplikácie. Ale osobne by som tiež privítal možnosť hrať na tabletoch cez...
  14. juri01

    Súťaž Marcová lotéria

    1695
Hore