Výsledky vyhľadávania

  1. Súťaž Májová súťaž

    500 Diamantov / pre všetky svety :)
  2. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Bolo by dobre zmenit aj odmenu v urovni cechu nakolko tam je teraz rezervna podpora pre cvc no nezohladnuju sa v tom ostatne aspekty bojov ako je expe alebo cechove boje.Ak cech nie je aktiv v cvc tak mu tento bonus je nanič.
  3. Cechové boje

    Tiež som doplnenie prehladu cinnosti konkretne to co funguje aj v cvc Event List kde vidno kto kedy a kde utocil.prehlad to ze sa brebral alebo bol stratený sektor prípadne ze kto postavil nejaku sochu v sektore je nepostačujuce.
  4. Súťaž 7. narodeniny - Siedmy deň

    Najlepšie je ked sa otvorí nova VB a všetci chcú plániky a vystavať budovu čo najskor vtedy sa kazdy s kazdym prebija a je jedno kde je v rebrícku ci je to velky mil. hrac alebo len niekto kto zacal nedavno.
  5. Súťaž 7. narodeniny - Prvý deň

    Našiel som 4 rozdiely
  6. cvc

    mozte mi prosim niekto povedat ako sa da obdadit 6 sektorov naraz ak cech mal povodne len jeden ? konkretne sa to stalo vcera v modernej kde cech exorcista mal 1 sektor a nasledne obsadil 6 dalsich.
  7. Diskusia Diskusia k súťaži "Mikulášsky príbeh"

    No som teraz zvedavý ako teraz šalamúnsky podelia výhry.
  8. Súťaž Mikulášsky príbeh

    Moje meno je Gemini83, žijem v meste Velon vo svete Brisgard a som čert. Poviem vám príbeh ako som robil neplechu v kráľovstvách , kde králi nepočúvali. Bolo to na Mikuláša keď on sám ma poveril potrestať neposlušníkov. Radosť to bola preveliká lebo každý čert rád robí zle . Vybral som si troch...
  9. [Tipovačka] Slovensko - USA

    SK:USA 1:5
  10. Diskusia Diskusia k súťaži "Kreslím, kreslíš, kreslíme"

    moze to byt aj farebne alebo len ceruzka a uhlik cize ciernobielo?
  11. Výhercovia súťaže "Veľkonočná básnička"

    Gemini83 Brisgard
  12. Súťaž "Veľkonočná básnička"

    Minulý rok cez šibačku, navštívil som ženskú dvacku. Vrátil som sa krívajúci, unavený, nemohúci. U mamy som začal, To som ešte vládal. Potom som šiel k Zuzane, hodil som ju do vane. Za hodinku u Lenky, popili sme pálenky, Navštívil som Katku, dal som si klobásku. Od Katky ku Ivane...
  13. Diskusia: Historická séria - Albert Einstein

    diki za link je to super pomocka aspon sa da trosku dopredu na to pripravit
  14. Diskusia: Historická séria - Albert Einstein

    napis mi prosim ako si zitil ake budu ulohy
  15. Fragmenty mesta - Súťažné príspevky

    neviem ako sa to vola v slovencine ale nasiel som v anglictine to jesacred sky watch
  16. Fragmenty mesta - Súťažné príspevky

    projekt dazdoveho pralesa
  17. Fragmenty mesta - Súťažné príspevky

    skrysa roguea
  18. Fragmenty mesta - Súťažné príspevky

    dynamic tower
  19. Fragmenty mesta - Súťažné príspevky

    lIS NA JABLCNU STAVU
Hore