Výsledky vyhľadávania

  1. Súťaž Zimná výzva 1 - Rozdiely medzi obrázkami

    1. Panovi chyba spodny kus tasky 2. Lava budova - hore sa nesvieti 3. Prava budova - chyba vrch 4. Chyba stan pred pravou budovou 5. V pravo chyba jeden clovek 6. Medzi zenou a lavou budovou chyba nieco 7. Celkom v pravo dole chyba sneh a kus dacoho
  2. Diskusia Diskusia k FoE meme súťaži

    Kedy maju byt vysledky?
  3. Súťaž FoE Meme súťaž

    :)
  4. Súťaž Súťaž o nový úspech

    Uspech za prispevky do VB inym hracom (pocet bodov ziskanych na odmenach) Mat nejaky pocet eventovych budov na maxime Pocet bojov v CB za den alebo celkovo Mat nejaky pocet VB na urcitom lvl (80?) A za tie uspechy by som dala aj odmeny, napr. rozsirenia, plany, velmi specialnu budovu, ktora sa...
  5. Súťaž Júnová súťaž

    Micky "Medaily" McGee
  6. Súťaž Májová súťaž

    500 diamantov, zidu sa na rozsirenie :) dakujem Svet B
  7. Súťaž Narodeninová výzva 3

    A - 4 B - 3 C - 6 D - 1 E - 2 F - 5 Svet Brisgard
  8. Súťaž Aprílová súťaž

    Urcite v Zajtra, zda sa mi to sko bezstarostny zivot, este nie uplne technologicky, ale ani nie bez technologii. Urcite by som nechcela zit v Arktickej buducnosti, kvoli zime :)
  9. Súťaž Narodeninová výzva 2

    1. Zimna udalost 2. Forge bowl 3. Jesenna udalost 4. Archeologicky event 5. Jarna udalost 6. Letna udalost 7. Den sv. Patrika 8. Helloweenska udalost Petra Deen - svet B
  10. Súťaž Narodeninová výzva 1

    A-1 B-3 C-4
  11. Súťaž Halloweenska výzva 1

    9, 10, 11, 12
  12. Výhercovia súťaže "Veľkonočná básnička"

    Petra Deen - brisgard
  13. Súťaž "Veľkonočná básnička"

    Jozef si po promenáde v mojom meste vykračuje, keď tu zrazu - čo sa deje? Z promenáday asfaltka je! To sú zmeny, Jozef kričí, predsa Veľká noc sa blíži! Ja chcem v kľude oddychovať, nie mesto vylepšovať! Ale Jozef darmo jačí, darmo si tam dupoce, tu sa maká či sa páči, či Veľká noc, či...
  14. Fragmenty mesta - Súťažné príspevky

    3. Fabergeho obchod
  15. Fragmenty mesta - Súťažné príspevky

    2. Alexandrijsky majak
  16. Fragmenty mesta - Súťažné príspevky

    1. Hostinec
Hore