Výsledky vyhľadávania

  1. Súťaž Narodeninová výzva 1

    9 na A 3 Na B 6 Na C matej light heroes Brisgard
  2. Súťaž Zimná výzva 2

    Toto je moje mesto.
  3. Súťaž Zimná výzva 1

    Asi 14
  4. Súťaž Halloweenska výzva 2

    3. Duch nevesty matej light heroes brisgard
  5. Súťaž 7. narodeniny - Siedmy deň

    Vždy ked je dobre spravená udalosť dostaňem sa daleho ale v zimnej sa my minule darilo velmi dobre sice som ju nedokončil ako každu ale budovy boly dobre moje herne meno matej light heroes
  6. Dá sa poslať do útoku druhá vlna jednotiek?

    neviem ako vyhrat proti armade s 2 alebo 3 vlnami ked sa to vyskitlo v udalosti prevaha dalsej doby nepomoze a 2 vlnu neviem pouzit ak to zistim ako ide porazit tu armadu budem rad vyjednavanie ma nebavy a jednotiek a casu nemam na rozdavanie
  7. Diskusia: Jarná udalosť 2018

    a ako pojde ziskat zakladne budovy myslim prvu sadu a tie lampase sa budu dat ziskat iba z uloh alebo aj inak co by som bol radzej keby to 2. diky za odpoved
  8. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    vetsinov prepasnem letnu udalost neviete datum kedy zacina dik za odpoved a mam celkom dost veci co ma mozu napadnut tak uvidim ako sa osvetcia moje napady
  9. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    dik za info a prajem im vela stastia
  10. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    pokial spamujem prepacte len vam este navrhujem tu udalost odskusat min. tizden pred zaciatkom na beta server to je naozaj cely napad budem rad ak to premyslite a neodsudite hned fakt sa tesim na odpoved ak bude
  11. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    skuste urobit po tejto udalosti jarnu udalost o niekolko dni tyzdnov alebo o mesiac lebo jar uz bude po tejto udalosty sporty a festivaly ma nebavia a dajte tam nejaku menu co netreba len vyhravat alebo kupovat nieco co sa da najst pri meste alebo na mape kontinentu
  12. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    zmensite sancu na aktualizacnu supravu pri vzacnych incidentoch mali by viac padat tovary
  13. Doba kammenna je malá

    prečo je z doby kammennej iba 1 vyskum ktory navyse nemozeme vyskumat a nic nepridava ved v dobe kammennej sa vela stalo tak preco tam neni min. tolko vyskumov a budov ako v inych dobach
  14. Diskusia: Prvý máj

    kedy to ma byt myslím o koľkej hodine to má začať
  15. Súťaž "Veľkonočná básnička"

    Iďe sem tá veľka noc,kúpačka sa blíži a tie naše babi poriadne oblejeme.
  16. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    napriklad novu jednotku za 1 ur. expedicie
Hore