Výsledky vyhľadávania

  1. Súťaž Nájdite rozdiely medzi obrázkami!

    1- Hore vlavo ina farba spiciek vlajky 2- Chýba socha na vezi za bránkou 3- Dole vlavo chýba jedna značka na hracej ploche 4- Hráč držiaci loptu je otočený na inú stranu 5 - Tieň bieleho hráča v strede ihriska chýba
  2. Diskusia Diskusia: PvP Aréna

    Cena medailí za dalsi pokus sa zresetuje kedy? vzdy v pondelok? Alebo raz mesacne?
  3. Súťaž Ako dlho už hráte Forge of Empires?

    Od 3.1.2016, cize viac ako 5 rokov :)
  4. Súťaž Ukážte nám vaše mesto!

    Brisgard
  5. Súťaž Májová súťaž

    500 diamantov
  6. Diskusia Diskusia: Výpredaj májového šialenstva

    co bolo slusne na tom ze za 400 diamantov som dostal 2x dynamit? Nic. Prispevok je plne korespondujuci s odrbom...
  7. Diskusia Diskusia: Výpredaj májového šialenstva

    2 dynamity za 400 diamantov? To ako vazne? Bohdaj by vas porazilo aj s vasimi vypredajmi... mozte odteraz ponukat aj zlate tela za korunu seriem na vase ponuky banda klamarska...
  8. Súťaž Narodeninová výzva 1

    A9, B3, C4
  9. Súťaž Narodeninová výzva 3

    2E, 3B, 4A, 5F, 6C,
  10. Súťaž Súťaž o futbalové lopty

    Body výskumu Brisgard
  11. Posielanie darcekov

    No ja len tak ze navrhnem riesenie... ked uz tam to neaktivne tlacitko tak svieti... :)
  12. Posielanie darcekov

    Len ten co ma kopec casu si vie plnohodnotne hrat kompletne na vsetkych svetoch... Kazdy hrac ma jeden svet preferovany a ostatne pomocne. Poznam jedneho ktory chcel hrat plnohodnotne v A, B aj v C, ale zistil ze som mal pravdu ked som mu napisal ze to nebude stihat... :) Tu by som obmedzil veci...
  13. Obmedzenie rabovania

    Mozes temu uzavriet a zmazat... Vela stastia v hre... :)
  14. Obmedzenie rabovania

    ospravedlnujem sa, nikomu samozrejme nic zle neprajem, ale nikto ma nepresvedci ze taketo spravanie sa v HRE je normalne... vzdy budem vyuzivat radsej nastroj na pomoc, ako na ublizovanie.. Ale nazory ludi formuju skusenosti, a kto este nema realnu zlu skusenost pre toho je to normalne... 14 dni...
  15. Obmedzenie rabovania

    nuz poradili ste mi... zneprijemnovat zivot inym je normalne, toz potom sa nedivme ze mame na svete tolko idiotov ked su takto vycovavaní... :) rabovanie, vrazdy, kradeze, znasilnovanie... uuuuplne normalne... Chcel som len aby sa rabovat dalo len toho co nepomaha... ale to je tak ked spolocnost...
  16. Posielanie darcekov

    Ak si poctivo vyhram v CE alebo v Evente napr vo svete A nejaku budovu a mam takych uz vo svete A viac, a ktoru by som potreboval vo svete B, tak preco by som si ju nemohol poslat? ci len preto ze by mi mohol niektorý "poctivý" (menejuspesny) hrac zavidiet? Tym by som nejako obmedzil poctivost...
  17. Obmedzenie rabovania

    Zdravim, mam navrh k utokom a rabovaniu od susedov. Navrhujem aby sused mohol vyrabovat len toho suseda ktorý dva dni po sebe neklikol na tlacitko pomoc, resp priamo nemotivoval, alebo nezdokonalil budovu. Utoky sa zachovat mozu tak ako su, ale rabovanie by sa týmto stalo nedostupnym pre idiotov...
  18. Posielanie darcekov

    Zdravim, mam taky navrh ako konecne spristupnit posielanie darcekov. Navrhujem aby sa darceky dali posielat za poplatok, cize postovne. Napr. Hrac ktory posiela darcek by zaplatil 5 bodov vyskumu(dalej len BV) ci uz z inventara alebo z dennej produkcie, hrac ktory darcek prijima by zaplatil 10...
Hore