Výsledky vyhľadávania

  1. uhe83

    Preposlané Radnica

    Mám malú prosbu,či skôr návrh..preto to píšem sem... Nedalo by sa v radnici v rámci histórii udalostí...keď mám návštevy hostinca a je tam tá stolička..aby mala slabšiu farbu,ak sa nedá k danému hráčovi sadnúť..aby bola tak spravená,ako motivácia,že hviezdička toľko nesvieti,keď je daný hráč už...
  2. uhe83

    Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Ak myslíš,tie položky v sklade kde je zámok...tak si ich stačí odomknúť Ako vidíš ten zámok klikni aby si mal odfajknute a zamknuté položky odomknúť...a môžeš ďalej predávať
  3. uhe83

    Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Horšie a horšie... Skúste aby keď už dávate nejakú aktualizáciu von..nech je odskúšana... Teraz je krásne,že neviem ešte koľkým ukazuje na army budovách (mne u roug) ukazuje stále,že mám "zzz" a keď na to kliknem,tak vyhodí vnútornú chybu...a pritom mám všetkých "živých"
  4. uhe83

    Diskusia Diskusia: Centrum udalostí

    Niečo podobné ako túto odpoveď som čakal..ale išlo o zbytok...písal som,že každý si vie zvoliť taktiku a štýl... Ale čítaj zbytok.. Ja hrám podobne ako píše gamer...každý event zvládnuť a či už postaviť..alebo predať..je na každom...
  5. uhe83

    Diskusia Diskusia: Centrum udalostí

    Som zvedavý čo to prinesie..ale už by mohli byť aspoň trochu väčšie pauzy medzi eventami...je jasné,že inno takto hrabe € za Dia...ale postupne nie je kde tie somariny stavať...jasné,že treba si určiť čo postaviť...čím nahradiť...zvoliť si taktiku akou ide hráč...ale event za eventom už je dosť...
  6. uhe83

    Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Ahoj... Bude to ešte len zverejnené...do hry bude pridaná nová budova ktorá každým lvl odomkne ďalší "slot"
  7. uhe83

    Duplicita Sánkar "VB"

    Vďaka.. Som pozeral skôr podľa názvu na fóre..čiže keď je to ohlásené..moja správa je bezpredmetna
  8. uhe83

    Duplicita Sánkar "VB"

    Čaute. Neviem či to ukazuje aj niekomu inému..ale mám zaujímavú ikonu na hotovú produkciu Nejak mi to nevadí..ale aspoň sa zabaviť človek môže..že má ďalšie VB v meste
  9. uhe83

    Diskusia Diskusia: Galatská veža

    Tu je síce pravda,že poslednú dobu dáva aj o viac dôb nahor susedov...ale to je myslím nastavením... No ďalšia vec je počet bodov... Ja mám na D 137M bodov a môj najslabší sused má 4,7M bodov..ale je to chyba hráča..keďže je v rovnakej dobe ako som ja... Tu je pre mňa nepochopiteľné,že hráč...
  10. uhe83

    Diskusia Diskusia: Galatská veža

    Musia na teba zaútočiť a vyrabovat ak sa nemýlim a toto ti spustí sériu úloh,ktorá ti dodá plány
  11. uhe83

    Diskusia Diskusia: Galatská veža

    Teória...mal by byť ak si aktualizoval hru.. Ale tiež som nevidel nič bližšie... Len to čo vidíš
  12. uhe83

    Diskusia Diskusia: Galatská veža

    Má bonus do toho,že ak na teba zaútočí a prejde obranou(čo v dnešnej dobe prejde skoro každý) tak ťa nedokáže vyllienit.... Samozrejme je to len šanca.nie istota... Dávno neriešim ja osobne obranu mesta....lebo najlepšia obrana je zbierať na čas...a tak môže prejsť kto chce..ale plienit nemá čo
  13. uhe83

    Diskusia Diskusia: Galatská veža

    Nikdy nemôžeš vedieť.. VB 3x3 ...čiže celkom malá dáva aj tovar..a myslím,že sa uživí. Lacné zdvíhanie...som pozeral až po lvl 80 a tie ceny..no ja osobne plány hľadať budem
  14. uhe83

    Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Ja si to tiež pamätám,že aktualizácie boli veľmi málo...a teraz stále... A skôr by mali riešiť problémy a chyby čo sú..a až ptm zavádzať nové prvky..ktoré aj to pokazené len zhorší...a ďalšie aktualizácie oveľa dlhšie odskúšať na serveri, ktorý je na to určený... Ale bohužiaľ je to tak,ako to je..
  15. uhe83

    Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Tu ti len so súhlasom poviem,že každá aktualizácia prináša niečo... Odstránenie závad z predošlej aktualizácie...plus nové veci ktoré odstráni tá nasledujúca Ale beriem,že zavádzanie nových vecí má určitú Chybovosť..no po pravde človek si myslí,že na bete si to dostatočne odskúšaju...
  16. uhe83

    Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    ahoj.. Áno je to tak a nepriduktivne budovy mali z miesto zzz,..čo bude opravené ďalšou aktualizáciou... A ešte jedna vec..hra je celosvetovo robená...no nie každá aktualizácia príde naraz....aj keď myslím,že by to malo byť. No niektoré preklady asi spomaľujú príchod ďalších vecí... Všetky...
  17. uhe83

    Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Plus jedna vec..na ktorú som skoro zabudol... V dobe oceány mi už pred odomknutim oceánskeho prístavu pýtali v CE špeciálny tovar orichalkum...čiže trošku na hlavičku...keďže daný špeciálny tovar sa vyrába práve v danom prístave...mne to osobne nevadí..keďže väčšinu CE vybojujem...na CE míňam...
  18. uhe83

    Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Mňa dnes pri zbere cez Dia spravili zaujímavú vec... Nevšimol som si,že mám 102bv a tak mi vyzbierali všetko okrem BV..ok beriem...boli BV nad 100... Ale zmizla mi ikona na opätovné zbieranie cez Dia...a nepomohlo ani nanovo načítanie ... Vypol aplikáciu..zapol a nič.. Čiže by to chcelo pozrieť...
  19. uhe83

    Diskusia Diskusia: Vypnutie cechového fóra

    Na úvod keď už dávaš popis k vypnutiu..skús obrázky spraviť zo slovenskej verzie..sry..ale CTRL+C a CTRL+V nič nemení... Za ďalšie... Tak teraz musíme všetko označovať ako dôležité..či ako...sme cechove vlákna presunuli do cech sekcie a teraz čo...či máme to všetko nechávať v starom klasickom...
  20. uhe83

    Opravené Egypt

    Tak oprava... Robí to aj v meste... Akurát som zbieral sánkarov kde mám aktuálne nastavenú 4h výrobu a z troch mi dve ukázali správne a tretia mi ukázala zas priazeň...nejaká poriadna chybička...
Hore