Výsledky vyhľadávania

  1. Súťaž Súťaž o dublóny

    Vranie hniezdo - je to maják, dá sa tam bývať aj sledovať oceán sánkar - lebo Vianoce a vyrába užitočný tovar Zámožná muštáreň - z muštu sa dá páliť domáca na dlhé, osamelé večery Brisgard
  2. Neopraví sa Neaktualizovanie cenovej ponuky u predajcu

    Už sa mi to stalo niekoľkokrát. Dám ponuku u predajcu starožitností, mám otvorené okno aby som si sledoval, či ma niekto neprebil vyššou cenou. Aukcia dôjde na koniec bez zmeny ponukovej ceny a po uzavretí sa objaví iný víťaz.
  3. Súťaž Narodeninová výzva 1

    A9, B3, C4
  4. Súťaž Marcová lotéria

    22
  5. Súťaž Zimná výzva 3

    1. Zimná veža úr. 12 2. Perníková chalúpka 3. Zimná zvonkohra 4. Sánkar 5. Snežná guľa 6. Santova dielňa 7. Cukrárenská výroba 8. Malebná chata
  6. Súťaž Zimná výzva 1

    15 darčekov. Brisgard, jedálenský vozeň
  7. Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2019

    Ešte by bolo dobré vedieť, aké sú bonusy budovy, čo vyrába a čo vylepšuje.
  8. Súťaž Halloweenska výzva 4

    Hádanka 1: F4 Hádanka 2: F1 Hádanka 3: C5 Hádanka 4: D2 Hádanka 5: A4 Brisgard umelé šupiny
  9. Súťaž Súťaž o 5 x 100 cukríkov

    Tia, po tom ako jej hrablo z Kurtových nápadov.
  10. Súťaž Halloweenska výzva 3

    1. Strašidelný dom 2. katedrála Notre-Dame 3. Temný vchod 4. Aachenský dóm 5. laboratórium šialeného vedca 6. Čierna veža 7. Opustený ústav 8. Strašiak 9. Chateau Frontenac 10. Strašidelná veža 11. kaplnka Jacka O´Lanterna 12. Nekropola
  11. Súťaž Halloweenska výzva 2

    2. Jack O' Lantern
  12. Súťaž Halloweenska výzva 1

    Čísla 4, 6, 9,11
  13. Súťaž 7. narodeniny - Šiesty deň

    36. Odmenu do brisgard, po 50 ks z každého tovaru arktickej budúcnosti.
  14. Súťaž 7. narodeniny - Piaty deň

    Múzeum Atlantídy- náhodné tovary a šanca na dvojnásobok zdrojov prinplienení Brisgard
  15. Súťaž 7. narodeniny - Tretí deň

    Brisgard. Zlá čarodejnica
  16. Súťaž 7. narodeniny - Prvý deň

    Chýba socha na kupole, v pravom dolnom rohu chýba postava, chýba postava v strede obrázka pred fontánov, napravo od kapitolu chýba lampa, alebo čo to je.
  17. Diskusia: halloween 2018

    Mizerne preložená. Dokonca aj zadania úloh. Minimálne dve mali zadanie rekrútovať jednotky a v skutočnosti bolo potrebné poraziť nepriateľské jednotky. Ďalšia úloha napríklad bola preniknúť do sektorov, ale v skutočnosti bolo treba tie sektory získať. Proste hrôza.
  18. Diskusia: Jesenná udalosť 2018

    "...54 úloh môžete dokončiť hneď (ako dve súbežné série úloh - druhá sa objaví po dokončení prvých štyroch úloh). Potom, čo všetky dokončíte, dostanete jednu úlohu denne do konca udalosti..." Mám splnených 47 úloh a už mi dáva iba jednu na riešenie, miesto dvoch. Soudruzi někde asi udělali chybu.
  19. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Naozaj vtipné. Až na to, že žiaden admin sa nevyjadril.
Hore