• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Výsledky vyhľadávania

  1. GamerMiki30

    Diskusia Diskusia: Udalosť Divočina 2022

    No žiaľ celý event som vynechal. Takže netuším aký bol.
  2. GamerMiki30

    Diskusia Diskusia: Futbalový pohár 2022

    No pár dní dokonca a už je veľká pravdepodobnosť že to jednoducho nedám na full budovu. A to myslím ak tak bude tak po dlhej dobe.
  3. GamerMiki30

    Súťaž Nová schopnosť VB

    Posilnenie zberu diamantov či posilnenie zberu bodov výskumu alebo posilnenie zberu tovaru.
  4. GamerMiki30

    Diskusia Diskusia: Archeologická udalosť 2022

    Tak rýchlo stručne zhodnotím udalosť a seba. Denné odmeny dobré no získať väčší počet jednej viac ako 2 kusy bolo pre mňa nemožné, niekedy ani nepadla. S nástrojmi to mi vyšlo len tak tak, u konca som rátal každý kus. Kalendár zvládnutý na oboch svetoch, na menšom som zaostal zo začiatku v ňom...
  5. GamerMiki30

    Preposlané Výkričník nad loďou

    Tam by musel byť už dáky block, aby nesvietil. No niekto robí expedíciu dlhšie. No po 64 stretoch by funkcia mala obsahovať daný block aby nesvietil. Keby to bolo ako na CB tak urobíš boj a svietiť nebude, PVP Aréna sa zas dopĺňa, tak teda zlatý stred s blockom. Ja to inak už nevidím no...
  6. GamerMiki30

    Preposlané Výkričník nad loďou

    Hej zmizol by keďže v CB zmizne po prvom boji dňa. To skôr urobiť po vzore PVP Arény, kde zmizne až keď minieš pokusy a objaví sa pri prvom možnom pokuse.
  7. GamerMiki30

    Diskusia Diskusia: 10. výročie Forge of Empires

    No oneskorene tu niečo napíšem. Udalosť to bola dobrá. Najskôr sa mi zdalo, že to bude nemožné dokončiť na najvyššiu úroveň budovy. No dalo sa to zvládnuť. A tak budova udalosti stojí v menšom svete. Všimol som si tam v odmenách aj dekoračné budovy o ktorých som ani nevedel. No a k špeciálnej...
  8. GamerMiki30

    Opravené Prepínanie medzi svetmi

    Prepínanie medzi svetmi vo verzii 1.228 nefunguje správne. Viem sa prepnúť z prvého do druhého. No z druhého do prvého už nie. Treba sa odhlásiť. Paradox ostáva aj v tom, že to prepnutie sa po niekoľkých hodinách presunie samovoľne na iný herný svet. Je to v mobilnej aplikácii.
  9. GamerMiki30

    Súťaž Aká je vaša najobľúbenejšia herná udalosť?

    Jesenná udalosť Svet A
  10. GamerMiki30

    Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2022

    No tak s udalosťou som nadmierne spokojný aj keď som nekúpil truhlice po prvom meste, čo som považoval za moju chybu no nakoniec to bola výhoda pre mňa, pretože som nemusel dlho čakať na hrnce zlata. Celkovo som urobil päť miest 1 - 37, 2 - 35, 3- 38, 4 - 38, 5 - 37. A šieste som skončil na...
  11. GamerMiki30

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Ani to by som nebral automatickú aktualizáciu tých ciest. Ja osobne mám renovácii dostatočne.
  12. GamerMiki30

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Ja som zas proti tomu, ako aj mnoho iných hráčov. Nechať si sochu cti o dobu nižšie má aj výhodu pre chýbajúci tovar pokladnice cechu. Mnohokrát dané tovary nie sú k dispozícií na trhu. A meniť kvôli tovaru vždy priateľov sa neoplatí, keďže vernosť so starými bude potom natrhnutá.
  13. GamerMiki30

    Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Menšiu gramatickú chybu som našiel v oznámení v tomto bode. Ikonky tovarových budov na alabaster a mramov boli vymenené. Opäť sa už zobrazujú správne. Mal by tam byť mramor, nuž všetci vieme o čo sa jedná. Je to len taká kozmetická chyba.
  14. GamerMiki30

    Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2022

    Ako sa vám darí v udalosti? Koľko úloh ste dali na jednotlivé mestá? Budete mať komplet budovu? Pochváľte sa ostatným.
  15. GamerMiki30

    Diskusia Pokec o všetkom

    Tvár dennej výzvy sa zmenila. Je to dočasné či natrvalo? Súvisí to s narodeninami FoE?
  16. GamerMiki30

    Oplatí sa mi otvoriť všetky truhlice?

    No už čítam toľko taktík že netuším ktorá je správna
  17. GamerMiki30

    Koleso šťastia

    Zuzuka viac mincí získaš denným motivovanim priateľov, hráčov cechu, prípadne aj susedov. Nápad ale dobrý, hoc by sa hodil pred rokmi.
  18. GamerMiki30

    Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2022

    No prvé mesto 37 úloh, druhé aktuálne 31. Teda moc nešetrím asi.
  19. GamerMiki30

    Oplatí sa mi otvoriť všetky truhlice?

    Ideálny čas na jedno mesto sú 4 dni. A s hrncami narábať opatrne. Viem možno slabá rada.
Hore