• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Výsledky vyhľadávania

  1. Rhando

    Diskusia Diskusia: Kvantové invázie

    Aby som nekrivdil sk wiki, tak zacitujem odtiaľ: "Truhlice si môžete vyzdvihnúť na konci kola. S každou novou obtiažnosťou, ktorú váš cech podstúpi, sa obsah truhlíc na konci kola zlepší. Konečný výber truhlíc bude závisieť od najvyššej obtiažnosti, ktorú sa vášmu cechu podarilo v danom kole...
  2. Rhando

    Diskusia Diskusia: Kvantové invázie

    No, SK Wiki je to posledné miesto kde by som hľadal informácie, ja radšej vždy pozerám fandom wiki - https://forgeofempires.fandom.com/wiki/Quantum_Incursions?so=search#Incursion_Rewards
  3. Rhando

    Diskusia Diskusia: Kvantové invázie

    Pretože tie odmeny z úrovni sa budú rozdávať až na konci šampionátu - https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/diskuze-ke-kvantov%C3%BDm-invaz%C3%ADm.15356/post-125767
  4. Rhando

    Predajca starozitnosti

    Innogames spravilo menší update Predajcu Starožitností - https://support.innogames.com/kb/ForgeOfEmpires/en_DK/3110 Uvidíme čo z toho nakoniec vznikne.
  5. Rhando

    Úlomky hlavnej ceny v cechových bojoch

    Zatiaľ len čakať, ale pochybujem že sa budú dať ešte niekedy získať, pretože takto je to unikátna odmena len pre najlepších. Inak podľa spoilerov z Discord severa ( a dával som obrázky aj sem na fórum - TU ) bude Innogames vydávať s každým ďalším šampionátom novú verziu veže šampiónov ( aktuálne...
  6. Rhando

    Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Vylepšenia kultúrnych osád, zatiaľ to vyzerá zaujímavo: https://support.innogames.com/kb/ForgeOfEmpires/en_DK/2867/Get-Ready-for-Epic-Adventures-in-Polynesia--Enhanced-Cultural-Settlements
  7. Rhando

    Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Podrobnosti o odmenách na nasledujúci šampionát - Nové ( pripravované ) budovy na ďalšie šampionáty: *Zdroj Discord Server - beta-spoilers
  8. Rhando

    Diskusia Diskusia: Vypnutie CvC a nové Cechové nájazdy

    Vtedy sa to kritizovalo preto, lebo to nebolo tak jednoduché a ani lacné prejsť 5.úroveň expedície, plus tie odmeny boli nič moc... Dnes to už nekritizujú, pretože V. úroveň úž vôbec nie je taká "výzva" ako keď ju spustili. Hráčom stačilo zopár mesiacov a lepší hráči už v pohode dávajú všetkých...
  9. Rhando

    Diskusia Diskusia: Vypnutie CvC a nové Cechové nájazdy

    https://support.innogames.com/kb/ForgeOfEmpires/en_DK/2849/Quantum-Incursions-are-coming-to-Beta Kto už má záujem prečítať si podrobnejšie o čom budú nové Quantum Incursions
  10. Rhando

    Diskusia Diskusia: Vypnutie CvC a nové Cechové nájazdy

    Podľa dnešného príspevku na beta fóre dostane Hvezdáreň bonus do Obrany Mesta ( modrý, ako má Vasiľ alebo Deal )
  11. Rhando

    Špeciálny tovar v oceáne

    To ti kto tvrdil takýto nezmysel? :eek: :D Arktický prístav a Oceánsky terminál fungujú nezávisle od doby a bez obmedzení ( okrem vecí ktoré sa získavajú v technologickom strome, Prístav - Arktika, Terminál - Oceán ). Ešte je možné, že dotyčný hráč si to pletie s Prieskumnými miestami...
  12. Rhando

    Veža šampiónov - budú sa dať ešte získať úlomky?

    Neodporúčam spoliehať sa na to, že si ešte niekedy dobudujete Vežu Šampiónov, poprípade Kráľovskú Vežu Šampiónov, vzhľadom na to aký smer v Innogames nahodili. Podľa najnovších spoilerov z discord servera sa rozhodli vytvoriť pre každý šampionát jedinečnú Vežu Šampiónov, v herných súboroch sa...
  13. Rhando

    Preposlané Body vyskumu

    Pamätám si moc dobre na moje začiatky ( aj keď je to už poriadne dávno ), ani zďaleka som nemal taký luxus ako majú dnešný nováčikovia a prežil som to :) Ale áno, treba myslieť na nováčikov ešte viac. Čo na tom, že mnohé funkcie v rámci hry už dávno nereflektujú súčastnú metu, pridajme radšej...
  14. Rhando

    Preposlané Body vyskumu

    Prečo myslieť na začínajúcich hráčov? Ako by im toto mohlo uškodiť? :D Veď jednoducho, keď si to nebude vedieť dovoliť, tak proste nekúpi také množstvo BV, stále ale bude mať možnosť kúpiť po 1 ( tak ako sme my museli roky kupovať a fungovali sme ;) ), po 10, alebo po 100, jediné čo zmizne bude...
  15. Rhando

    Preposlané Body vyskumu

    To je síce pekná myšlienka, aj s ňou súhlasím, ale vieš ako dlho im trvalo kým naprogramovali systém kupovania 1-5-10 BV za mince? To sa ešte načakáme pekných pár rokov, dokiaľ sa v Innogames rozhodnú toto vylepšovať a ich hlavný argument proti tomu bude, že však už si môžeme kupovať BV po 10...
  16. Rhando

    Diskusia Diskusia: Mini výzvy

    Za mňa to bolo až moc easy, kľudne to mohlo byť náročnejšie aj vzhľadom na súčasnú hernú metu. Úlohy som zbúchal do polhodiny komplet všetky - tak triviálne boli, náklady som ani nerátal ( pre mňa zanedbateľné ), odmeny sú aj v pohode užitočné aj úplný odpad čo pôjde na predaj k starožitníkovi...
  17. Rhando

    Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    S Vežou Šampiónov máš síce pravdu, zase ale nie je treba zúfať, keďže jej náhrada bude veľmi podobná 2 úrovňová budova "Kráľovská Veža Šampiónov" ( Royal Tower of Champions ) s mierne odlišnými atribútmi oproti Veži Šampiónov -...
  18. Rhando

    Diskusia Diskusia: Vypnutie CvC a nové Cechové nájazdy

    A akože načo to chceš vedieť tu a teraz? :D Podľa všetkého, samotné Guild Raids sa nedostanú na beta server skôr ako v 2024, my tu na live serveroch to môžme čakať najskôr na jar ( predpokladám marec / apríl ), nevidím dôvod načo ti teraz bude informácia čo konkrétne nahradí atribút Rezervnej...
  19. Rhando

    Diskusia Diskusia: Vypnutie CvC a nové Cechové nájazdy

    Ten dátum 11.12 sa preto dostal na facebook, pretože sa to týka Beta servera a tam to bolo oficiálne oznámené tu ( predbežne ) - https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/big-news-for-forge.16594/post-165861 Čo sa týka rezervnej podpory cechu, tak tam sa ešte podrobnosti logicky...
Hore