• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Výsledky vyhľadávania

  1. Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2023

    Dnešná denná cena je "250 Tovarov pokladne cechu - 50 kusov každého tovaru z éry NextEra do pokladne cechu!". "NextEra" by asi malo byť dynamicky preložené.
  2. Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2023

    Odkaz v texte na stránke https://sk0.forgeofempires.com/page/media/news/zimná+udalosť+2023/ smeruje na minuloročné vlákno (https://forum.sk.forgeofempires.com/index.php?threads/zimn%C3%A1-udalos%C5%A5-2022.4545/), nie tohtoročné...
  3. Opravené Preklad popisu karty Frenzy v Halloweenskej udalosti

    Popis karty Frenzy píše: "Obetujte 1 bod zdravia, aby nepriateľ zaútočil sám na seba." Správne by malo byť, že nepriateľ na seba zaútočí dva krát. V zobrazenej situácii bude po použití karty Algul mŕtvy:
  4. Opravené Preklad úlohy 32 v Halloweenskej udalosti

    Úloha 32 v tohtoročnej Halloweenskej udalosti chce: Postaviť 7 dekorácií, a Získať N# obyvateľov alebo #Získať M# spokojnosti. Nemyslím si, že značky # majú byť vo výslednom texte. Verzia 1.268.01e2a74e32.
  5. Diskusia Diskusia: Cechová expedícia - úroveň 5

    Preklady popisov chrámov/sôch, ktoré sa dajú stavať sú zvláštne, každý má formuláciu: "Pri tomto stretnutí musíte (zvýšiť útok/preniknúť/znížiť náklady/znížiť počet možností...)". Pre porovnanie, bonusy v hostinci majú formuláciu: "Vaša armáda získa posilnenie.../Získate ťah navyše..."...
  6. Diskusia Diskusia: Cechová expedícia - úroveň 5

    Môže mi niekto prosím vysvetliť nasledujúci výber odmien z expedície: Načo sú tam dve rovnaké odmeny s 25%, ak to mohla byť jedna s 50%? Vďaka.
  7. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Mimochodom, po dnešnej aktualizácii sa u mňa objavila verzia 1.233, nie 1.232 :-).
  8. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    V PC prehliadači sa udalosti dajú filtrovať, filtre treba najprv zapnúť (cez ikonku vľavo hore):
  9. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    (Prehliadačová verzia) Ak sú v kultúrnej usadlosti v menu stavba nové budovy (t.j. majú výkričník a ikonka menu pomaly bliká), po návrate do hlavného mesta ikonka bude ďalej blikať, aj keď v hlavnom meste nové budovy nie sú. Dokonca, ak sa v kultúrnej usadlosti otvorí menu stavba, aby ikonka...
  10. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Vo verzii 1.223 v kultúrnej usadlosti Mughalská ríša pri výstavbe Aleje alebo Vodného kanála už neukazuje náhľad miest, kde bude reťazenie aktívne (miesta vstupov do veľvyslanectva, alebo zarovnané s inou Alejou/Vodným kanálom). Miesta ukazuje iba pri presune už postavenej budovy. Pred...
  11. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Ibaže ja v usadlosti nerobím nič, doslova iba idem do usadlosti a o sekundu hneď naspäť. (Taktiež body za boje a vyjednávania dostupné na dnes sú už vybraté.) Výkričník sa objaví len prvýkrát - t.j. prihlásenie (nie je tam), usadlosť, naspäť do mesta, (je tam), hradný systém (zmizne), usadlosť...
  12. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Funguje ten ukazovateľ stavu Hradného systému v poriadku? Denné truhlice mám zobraté, po prihlásení tam výkričnik nie je. Prejdem do kultúrnej usadlosti, vrátim sa späť a výkričník sa zrazu objaví.
  13. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Spomalenie reakcie takému správaniu veľmi nezamedzí. Viac pomôže vypísanie chyby, podobne ako pri Patrikovej udalosti, keď mám to okno otvorené pridlho.
  14. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    U mňa to vyzerá, že tú pauzu presunuli z incidentov - pred tým sa po kliknutí na incident odmena objavila po sekunde, teraz okamžite. U úloh to teraz reaguje naopak.
  15. Diskusia Diskusia: Galatská veža

    Je (verejne) známe, ako možno získať plány na ňu? Podľa diskusie na beta fóre by sa mali dať získať zo série úloh, avšak hráčom sa nepodarilo zistiť, ako tú sériu úloh spoľahlivo začať.
  16. Diskusia Diskusia: Cechové boje

    Asi máš na mysli každého, kto má rovnaký štýl hry ako ty. Pozabudol si však na iné hracie štýly, ktoré budú sochu dvíhať naplno.
  17. Súťaž Narodeninová výzva 1

    A9, B3, C4
  18. Súťaž Marcová lotéria

    3131
  19. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    Ak chceš mať istotu, že motivovaním získaš tovar tej-ktorej doby, tak znalosť doby hráča nestačí. Nie je zriedkavé vidieť aj u hráča vo Virtuálnej budúcnosti/Kozmickom veku Mars zopár kováčov z Bronzovej doby, najmä počas udalostí na splnenie úloh. Náhodným motivovaním môžeš získať bronzový...
  20. Diskusia Diskusia: Predajca starožitností

    Po prihlásení mi ukázalo "plagát" s novinkami, po kliknutí ho zavrelo. Po prihlásení na inom svete a kliknutí naň vypísalo, že odmenu už mám vyzdvihnutú na inom svete. Mala som niečo dostať? Nič nové som si v inventári nevšimla.
Hore