Výsledky vyhľadávania

  1. Doplnenie starších budov Predajcovi starožitností

    Oživujem toto téma čo tak apelovať na vývojárov aby stým konečne niečo urobili ? bud nech tam pridaju nove veci alebo nech to proste odstránia lebo to už nema význam bez nových vecí z predošlích udalostí ad...
  2. Opravené Dar 150 lôpt cez mail

    Zdravím prišiel mi mail klasika čo chodí vždy po začatí eventu po kliknutí na odkaz v maily a následne lognutie do hry a potvrdenie daru 150 lôpt mi ich nedalo ma ešte niekto problém ? skusil som to viac krát samozrejme nedalo už a ani nedá
  3. Doplnenie starších budov Predajcovi starožitností

    Zdravím už davnejšie som si všimol že už nepridávate nove veci resp budovy do Predajcu Starožitností kedysi ste to pridávali možno rok dozadu pripadne dva.. ale už nič.. pridat veci z minulých eventov resp udalostí chcel by som vedieť dôvod prečo ste sa nato už vykašlali
  4. Koniec FoE?

    FoE neskončí pokial to bude vývojarom sypať peniaze a za dalšie ono je to tak že raz ročne je nova doba... iste dalo by sa aj skôr ale to by najskôr museli aj chcieť takže toľko k tomu.
  5. Diskusia Diskusia: Výročná udalosť 2023

    Osobne to vidím takto : event je fajn dosť sa mi pozdáva ale vadí mi jedna vec ale to pri každom evente že prečo furt robíte tak že dajme tomu príklad uvediem prvých 40 uloh spravíte hned a zvyšné každý deň po jednej úlohe.. chápem že to je preto lebo chcete ludi udržať dlhšie pri hre no myslim...
  6. Cech ZAKLINACI

    Zdravím náš CECH ZAKLINACI je pre všetkých otvorený sme 66uroven aktuálne je nás len 7 chceli by sme to aspoň trošku nakopnúť čo vám môžeme ponúknuť je to že pravidla momentálne nejako extra nemáme (neriešíme) len také základné a to je slušnosť nikoho do ničoho čo sa týka CB a CE nechceme na...
  7. Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2022

    za seba rovno napíšem že na event sa teším ale sklamala ma ta budova ani nie tak tým čo dáva ale to ako vyzerá ako tie pekárne čo boli nedávno v evente čiže dev tým sa nato vykašľal a len upravili pôvodnu budovu pritom ako vianočna budova by sa dala spravit oveľa lepšia budova symobolika vianoc...
  8. Súťaž Súťaž o lístky do Hallowenskej udalosti

    A3 B1 C4 D2 V prípade výhry Svet Cirgard : Nick Neo113
  9. Kozmický vek Titan

    Oka vdaka za odpovede bolo mi jasne že tak skoro nebude len ma zaujímalo kedy aspoň orientačne.
  10. Kozmický vek Titan

    Zdravím mám otázku neviete kedy približne bude tá nová doba ? sledujem aj BETA server ale zatiaľ nejako nič o tom, pritom túto dobu tu máme už niečo cez polroka a isto podaktorý su už na konci z výskumom vrátane mňa tak ma toto zaujíma lebo v podstate tu už nieje čo robiť či na tej dobe aspoň...
  11. Súťaž Nová technológia vo FoE

    Nová technologia : hyperpohon V dobe ktorej by bola : Kozmický ver mars a vyžšie Po odomknutí by sa skrátil čas zber tovarou zo všetkých budov tzn nečakali by ste 24hodin ako tomu je teraz ale dajme tomu 14-16hodin.
  12. Súťaž Aká bola zatiaľ vaša najobľúbenejšia doba vo FoE?

    Virtuálna Budúcnosť ta sa mi páčila najviac
  13. Súťaž Váš obľúbený hrdina/hrdinka

    možno to bude znieť divne ale Wonder Woman pretože aj žena dokáže byť silná a statočná (áno mam rád filmy)
  14. Súťaž Nájdite rozdiely medzi obrázkami!

    Našiel som
  15. Súťaž Nová schopnosť VB

    Ja by som si prial keby VB dávali viac tovarou z aktualnej doby alebo čo ma napadlo keby VB mala nejaku šancu žeby vám vygenerovala rozšírenie územia napríklad žeby ste zbierali úlomky a znich zostavili to rozšírenie uzemia otazne je koľko úlomkov by bolo treba
  16. Súťaž Aká je vaša najobľúbenejšia herná udalosť?

    Mne sa páči Jarná udalosť to prostreide tie sakury-stromy su super tie budovy z tej doby-eventu
  17. Diskusia Diskusia: 10. výročie Forge of Empires

    tento event som skusil na beta servry a celkom sa mi páčil konečne niečo nové kežby by sa tie eventy menili myslim tak že nebudu furt rovnake ako bývajú každý rok, mení sa len hlavná cena proste tie eventy čo su-boli vymeniť za uplne ine a nové možno by to prilákalo aj viac ľudí
  18. Súťaž Súťaž o hrnce zlata

    450
  19. Cirgard - Hľadám priateľov

    Furt hľadám nových friendov podmienka je len aktivita motivovanie+krčma klasika niekto kto to aj hráva
  20. Súťaž Novoročné predsavzatia do FoE

    Dostať sa do poslednej doby a dať VB Alcatraz na 60 uroven
Hore