Výsledky vyhľadávania

  1. Opravené Dar 150 lôpt cez mail

    Zdravím prišiel mi mail klasika čo chodí vždy po začatí eventu po kliknutí na odkaz v maily a následne lognutie do hry a potvrdenie daru 150 lôpt mi ich nedalo ma ešte niekto problém ? skusil som to viac krát samozrejme nedalo už a ani nedá
  2. Doplnenie starších budov Predajcovi starožitností

    Zdravím už davnejšie som si všimol že už nepridávate nove veci resp budovy do Predajcu Starožitností kedysi ste to pridávali možno rok dozadu pripadne dva.. ale už nič.. pridat veci z minulých eventov resp udalostí chcel by som vedieť dôvod prečo ste sa nato už vykašlali
  3. Cech ZAKLINACI

    Zdravím náš CECH ZAKLINACI je pre všetkých otvorený sme 66uroven aktuálne je nás len 7 chceli by sme to aspoň trošku nakopnúť čo vám môžeme ponúknuť je to že pravidla momentálne nejako extra nemáme (neriešíme) len také základné a to je slušnosť nikoho do ničoho čo sa týka CB a CE nechceme na...
  4. Kozmický vek Titan

    Zdravím mám otázku neviete kedy približne bude tá nová doba ? sledujem aj BETA server ale zatiaľ nejako nič o tom, pritom túto dobu tu máme už niečo cez polroka a isto podaktorý su už na konci z výskumom vrátane mňa tak ma toto zaujíma lebo v podstate tu už nieje čo robiť či na tej dobe aspoň...
  5. Je možné odvyskúmanie doby?

    Ahoj viem že to možné nieje ale chcel by som sa spýtať či by sa nedalo nejako vrátiť o dobu s5 aktualne som v dobe Kozmický ver Mars a chcel by som do predošlej Virtualnej Doby v Kozmickom veru som 9tý deň a možem povedať že tato doba je katastrofa ta ruda pribuda pomali ten kto to navrhol musel...
Hore