• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Výsledky vyhľadávania

  1. Bremen

    E-maily s bonusmi

    V cete sa obcas objavi prispevok, ze niekto dostal mail s bonusom do udalosti, vecsinou eventovu menu... Chcem sa opytat, co treba urobit, aby som taketo spravy dostaval aj ja... hram to uz dlho, mailovu adresu mam registrovanu, bez toho sa neda ani zacat hrat... a nikdy nic...
  2. Bremen

    Opravené Vojenske budovy

    Po aktualizacii sa mi v mobilnej appke zacala diat zvlastna vec. Vojenske budovy maju nad sebou symbol, ze nevyrabaju a ked na ne kliknem tvari sa to, ze tam nemam ziadnu jednotku, ale budova je plne obsadena. Ked kliknem v budove na jednotku vyhodi to neocakavanu chybu a restartne sa appka...
  3. Bremen

    Info o naverbovanych jednotkach

    Mozno to tu uz bolo, ale nenasiel som to... Chcelo by to nejaky sumar, alebo informaciu ake jednotky pribudli zo zberu budovy davajucej nahodne jednotky, minimalne tak ako to dava hlavna budova o jednotkach od velvyslancov... Napriklad Alcatraz da X jednotiek, uz len ked mate jednu armadnu...
  4. Bremen

    Ulohy s kombinovanym pocitadlom

    Taka drobnost ohladom opakovanych a inych uloh, kde treba naverbovat napr.: 2xjednotkuA, 2xjednotkuB a 2xjednotkuC, ale lista v ulohe ukazuje len info 3/6 a neda sa zistit ake jednotky uz boli naverbovane, ci by sa nedalo to rozdelit. Problem vznikol v podstate v momente odkedy sa pridali budovy...
  5. Bremen

    Opravené Mobil - Neukazuje hotovu vyrobu v usadlosti

    Po aktualizacii neukazuje po ukonceni vyroby v usadlosti (Egypt) hotovu vyrobu znackou, len pride upozornenie, ale nad lodou nie je vykricnik. Rovnako mi niekedy po poklepani na pristav s lodou ukaze, ze este nemam vyskumany vesmirny pristav.
  6. Bremen

    Vyjednávanie a špeciálne komodity

    Prosím o informáciu. Som pred postupom z Budúcnosti do Arktickej budúcnosti. Objaví sa vo vyjednávaní Prométium ako jedna zo surovín na vyjednávanie? Ak áno, kedy? Hneď, alebo až keď postavím prístav? Ide mi o to, že v Cechových bojoch a Expedícii aj vyjednávam a nerád by som sa ocitol v...
  7. Bremen

    Eventova uloha č.22 - nesplnená po postavení budovy

    Eventova uloha 22 ziada postavit kulturnu budovu mojej doby. Na A: Som v dobe zeleznej a dal som amfiteater, ale tato cast ulohy nesvieti ako splnena. na C: To isté som písal v staznosti na Cirgarde, kde mi to urobilo v applikacii na androide. Tu som pre zmenu v dobe bronzovej postavil skolu...
  8. Bremen

    Opravené Zamŕzanie hry na pc aj v aplikácii

    Po poslednom update mi začalo FoE zamŕzať aj na PC aj v mobilnej aplikácii... Svet: Brisgard Typ prehliadača a jeho verzia: Chrome Verzia 69.0.3497.100 (oficiálna zostava) (64-bitová verzia) Prehľad chyby: Pri kliknutí na poštu, invertár, pokuse dostať sa do mesta iného hráča.... hra začne...
Hore