Výsledky vyhľadávania

  1. Lauri Kruspe

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Predtým bolo v hre dané miesto (neviem ako to nazvať :D) kde človek videl plánované eventy..alebo sa mýlim? prečo sa to vymazalo? neviem sa nikde na fóre k tomu dopátrať. Prípadne neplánuje sa niečo podobné spraviť, by hráči vedeli kedy aký event ich čaká? v inom vlákne som videla že na beta...
  2. Lauri Kruspe

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    No radšej si pozriem 30 sekundovú alebo aj minútovú reklamu ako sa preklikávať cez 130 priateľov. Tie reklamy mi až tak nevadia
  3. Lauri Kruspe

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Celkom by ma potešilo keby bolo tlačítko na sadnutie do všetkých voľných krčiem, tak ako je na motiváciu. Lebo síce si pozriem video aby som motivovala všetkých priateľov, ale stále sa musím preklikávať na návštevu krčmy
  4. Lauri Kruspe

    Súťaž Ako dlho už hráte Forge of Empires?

    1232 dní.. ale to letí
  5. Lauri Kruspe

    Súťaž Čo máte najradšej na Forge of Empires?

    Mne osobne sa najviac páčia udalosti.
  6. Lauri Kruspe

    Súťaž Zimná výzva 2 - Budovy

    1 - Uhoľný expres 2 - Star Gazer 3 - Modrá Galaxia 4 - Projekt dažďového pralesa 5 - Perníková pekáreň 6 - Kraken DINEGU
  7. Lauri Kruspe

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    No nevšimla som si že by v denných výzvach boli takéto odmeny... Ako napríklad vylepšenia eventovych budov alebo podobne... A u predajcu by človek musel byť v hre 24 hodín každý deň aby ak tak stihol... Čo je dosť pravdepodobné že sa tam takéto veci ani nedostanú a keď hej tak raz za uhorský...
  8. Lauri Kruspe

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Prepáč nevšimla som si ;)
  9. Lauri Kruspe

    Diskusia O preklade

    Určite Olymp. Pokladnica
  10. Lauri Kruspe

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Ja osobne by som prijala keby sa dali meniť napríklad vylepšenia medzi priateľmi... Príklad mne chyba vylepšenie na vlak a môj priateľ má dve navyše.. Celkom by to prišlo vhod
  11. Lauri Kruspe

    Súťaž Halloweenska výzva 4

    Hádanka 1: F4 Hádanka 2: F1 Hádanka 3: C5 Hádanka 4: D2 Hádanka 5: A4
  12. Lauri Kruspe

    Súťaž Halloweenska výzva 3

    1. Strašidelný fom 2. Katedrála Notre - Dame 3. Temný vchod 4. Aachenský dóm 5. Laboratórium šialeného vedca 6. Čierna veža 7. Opustený ústav 8. Strašiak 9. Château Frontenac 10. Strašidelná veža 11. Kaplnka Jacka O'Lanterna 12. Nekropola
  13. Lauri Kruspe

    Súťaž Halloweenska výzva 2

    2. Jack O' Lantern
  14. Lauri Kruspe

    Súťaž Halloweenska výzva 1

    1,7,8,10
  15. Lauri Kruspe

    Súťaž Tipovacia súťaž k MS v hokeji 2019

    Slovensko - Fínsko 2:3 Slovensko - Kanada 3:1 Nemecko - Slovensko 0:2 Francúzsko - Slovensko 2:4 Veľká Británia - Slovensko 2:1 Slovensko - Dánsko 3:2 Slovensko skončí na: 4 mieste Majstrom sveta sa stane: Rusko
  16. Lauri Kruspe

    Súťaž 7. narodeniny - Siedmy deň

    Najkrajší zážitok bol pre mňa keď mi priateľ povedal o tejto hre. Moja prvá reakcia bola že aká blbosť ale ze idem vyskúšať. No a teraz hrávam častejšie ako on
  17. Lauri Kruspe

    Súťaž 7. narodeniny - Šiesty deň

    Odpoveď je 36 Svet dinegu Tovar guma
  18. Lauri Kruspe

    Súťaž 7. narodeniny - Tretí deň

    Zlá čarodejnica Svet dinegu
Hore