Výsledky vyhľadávania

  1. Frantisek velky

    Diskusia Diskusia: Cechová expedícia - úroveň 5

    Akože katastrofa. Toto budú musieť prehodnotiť a prerobiť, inak to nikto nebude hrať. Už som povyťahoval a nastrkal do škár ohne a plamene, v krčme aktivované posilnenie, postavená búdka v CE a aj tak som ledva preliezol s 2 jednotkami do druhého kola proti 8 jednotkám. A vyjednávanie 10 tovaru...
  2. Frantisek velky

    Súťaž Váš obľúbený hrdina/hrdinka

    Mac Gyver, z hracej pohladnice dokaze spravit bombu :D
  3. Frantisek velky

    Súťaž Nová schopnosť VB

    Dia a BV. Každý level +1 dia a 1 bod výskumu
  4. Frantisek velky

    Opravené Event Sv. Patrika - v bubline zmizol odpočet do nasledujúcej úlohy

    Mne presne tak isto. Len odpocet do konca eventu. Ale odpocet k dalsej ulohe tam nie je
  5. Frantisek velky

    Zrušenie posilnenia v Hostinci priateľov

    Ale môžes si za 50 dia aktivovať ďalšie :)
  6. Frantisek velky

    Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2021

    Pi 38 úlohe je odmena 15 hviezd. Hviezd by malo stačiť na aktualizácie, len či bude dosť aj na všetky kľúče
  7. Frantisek velky

    Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2021

    ale keď to prerátaš, tak to nie je také zlé.
  8. Frantisek velky

    Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2021

    Ale možno to aj bude stačiť, za splnenie úloh budeš mať 1000 hviezd. a ak si hral minulý event, tak po dokončení všetkých úloh budeš mať budovu na 4 úrovni a 6 aktualizácií potrebuješ z mesta. to je 11x zapáliť stromček. za 1000 hviezd máš 100 zápalok a keď vezmeš priemer, že jednou zápalkou...
  9. Frantisek velky

    Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2021

    koľko častí hlavného kľúča môžem mať pre zimný kalendár? keď mám 5/5 ale nechcem ho použiť, viem zbierať ďalej a potom si zostaviť viac kľúčov naraz? Alebo ho musím použiť, aby som mohol získavať ďalšie úlomky?
  10. Frantisek velky

    Diskusia Diskusia: Hradný systém

    dikes :)
  11. Frantisek velky

    Diskusia Diskusia: Hradný systém

    Limit na 15 bojov denne je spoločný? Lebo každý deň bojujem v CB, CE, PVP, taktiež na mape kontinentu kde sa bojuje o vyťaženú rudu, a taktiež aj nové preskúmané provincie. Teda dostanem body do hradného systému za každý druh bojov, alebo miniem 15 bitiek v CE a v CB už body nedostanem v...
  12. Frantisek velky

    Súťaž Prešmyčková súťaž

    1. Alcatraz 2. Dealsky hrad 3. Star gazer 4. Arktický skleník 5. Lotosový chrám 6. Castel del monte 7. Diova socha 8. Socha matky Gea 9. Múzeum atlantídy
  13. Frantisek velky

    Nie je chyba Mapa kontinentu

    Prešiel som do novej éry (pás asteroidov) pri ťažbe asteroidového ľadu po vybojovaní produkcie ma hodí na mapu venuše ktorú mám odomknutú. Teda musím sa preklikať cez mapu na daný asteroid aby som spustil ťažbu. Taktiež keď otvorím mapu kontinentu tak ma hodí hneď na venušu ak nemám hotovú...
  14. Frantisek velky

    Súťaž Súťaž o diamanty

    škorica - 13 jablko - 24 karamel - 10 tekvica - 14 čokoláda - 16
  15. Frantisek velky

    Diskusia Diskusia: Jesenné hody 2021

    čo vlastne bude dávať tá nová búdka? tovar, zásoby, body a úlomok to všetko v jednom zbere? alebo náhodne jedno z toho?
  16. Frantisek velky

    Diskusia Diskusia: Futbalový pohár 2021

    Mohli by ste z eventov vypustiť úlohy kde treba kúpiť BV alebo aspoň zmeniť aby sa každým zakúpeným BV nezvyšovali náklady. Po tých eventoch už majú ľudia tú sumu vyšróbovanú pekne vysoko, a za krátko sa môže stať, že kvôli tomu sa nebudú dať prejsť eventy. Buď tieto úlohy vypustite, alebo...
  17. Frantisek velky

    Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2021

    Oplatí sa ťahať jedno mesto, alebo skor splniť 25 uloh a nazberať 8Q listkov a ist do dalsieho mesta?
Hore