Výsledky vyhľadávania

  1. Súťaž Súťaž o nový úspech

    Majster vyjednávač - rovnako ako sú boje, mať to isté pre vyjednávanie Zberateľ - pozbierať určitý počet incidentov
  2. Súťaž Súťaž o dublóny

    Muštáreň - kvôli nápojom Pekáreň - kvôli jedlu Studňa prianí - kvôli všetkému ostatnému :) (Arvahall)
  3. Opravené Chýbajúce budovy

    Téma sa môže uzavrieť, chyba bola odstránená.
  4. Súťaž Júnová súťaž

    Micky "Medaily" McGee
  5. Súťaž Májová súťaž

    500 diamantov - Arwahall
  6. Odstránenie VB zo zoznamu príspevkov - neaktívny hráč

    V mojom prípade odpojil hlavnú budovu od ciest, takže prispievať nemôžem. Chýba tam len asi 200 bodov, ale už niekoľko rokov :D
  7. Odstránenie VB zo zoznamu príspevkov - neaktívny hráč

    Jednému hráčovi som prispieval na VB. Ale už roky je neaktívny a pred tým, ako prestal hrať, odpojil všetky budovy od hlavnej budovy. Takže ja teraz nemôžem prispievať do VB aby som dokončil výskum a už roky mi táto budova "visí" v zozname VB na ktoré prispievam. Dá sa nejako z toho zoznamu...
  8. Opravené Chýbajúce budovy

    Doplním, že sa to deje iba v HTML5 verzii. Vo Flashovej verzii sa mi budovy normálne zobrazujú.
  9. Opravené Chýbajúce budovy

    Niektoré budovy mi "zmizli" z mesta. Teda sú tam, výroba prebieha a dá sa pozbierať, ale budovu nevidieť: - Lotosový chrám - Vranie hniezdo - Zimná veža
  10. Súťaž Narodeninová výzva 3

    A-4 B-3 C-6 D-1 E-2 F-5 Arwahall
  11. Súťaž Aprílová súťaž

    Arktická budúcnosť. Pretože mám rád zimu :D
  12. Súťaž Narodeninová výzva 2

    1. Zimná udalosť 2019 2. pozadie je z Futbalový pohár 2019, postava z Forge Bowl 2020 3. Jesenná udalosť 2018 4. Archeologická udalosť 2019 5. Jarná udalosť 2019 6. Letná udalosť 2018 7. Deň svätého Patrika 2020 8. Halloween 2019 Arwahall
  13. Súťaž Narodeninová výzva 1

    a9 b3 c4 Arvahall
Hore