• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Výsledky vyhľadávania

  1. Yvanhoe

    Preposlané Reklamy k mobilnej verzií

    Ahoj, je nutné strkať všade reklamy, zdržiava to hru, keby ste za to dali aspoň diamanty za tie stupídne reklamy
  2. Yvanhoe

    Preposlané Reklamy k mobilnej verzií

    Na akú hovadinu dávate tie spr..té reklamy , ľudia chcú hrať a nie čakať na koniec reklamy, dobre že ju nedáte aj do CB, a incidenty ? Veď to je úplne choré, čo som hral doteraz 1 hodinu, mi teraz trvá o 3/4 hodiny dlhšie, ďakujem
  3. Yvanhoe

    Súťaž Súťaž o hrnce zlata

    500
  4. Yvanhoe

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Ale keď sa ti zrania, aj tak ich musíš vystriedať, ale viac ma štve mrznutie počas boja
  5. Yvanhoe

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Keď bojujem a zrania sa mi vojačikovia, aby sa sami vymenili za zdravých, zrýchlilo by to bojovanie, a ešte to mrznutie, keď viacerí bojujeme
  6. Yvanhoe

    Roninský bot

    A tam nastal problém, lebo som už na konci a nechcem skočiť ešte do ďalšej éry, ďakujem
  7. Yvanhoe

    Roninský bot

    Ak som pochopil, keď budem bojovať na mape kontinentu vo vyššej ére dostanem ako bonus vojakov? lebo už bojujem v oceánskej budúcnosti a nič som ešte nedostal, aj opakujúce úlohy som plnil , ale vojakov som nedostal , iba materiál a tovar, takže neviem , kde robím chybu
  8. Yvanhoe

    Roninský bot

    Ešte mám jednu otázku, ako sa hráč zo zajtrajška dostane ku zbraniam z oceánskej budúcnosti
  9. Yvanhoe

    Roninský bot

    :):p
  10. Yvanhoe

    Roninský bot

    Potrebujem radu, ako zatočiť s roninskym botom zo zbraňami zo zajtrajška a nižšie, a podmorský krížnik tiež , vďaka
  11. Yvanhoe

    Opravené CB problém s mrznutím

    Dnes mi to úplne zamrzlo
  12. Yvanhoe

    Opravené CB problém s mrznutím

    Ahoj, ešte stále to seká
  13. Yvanhoe

    Opravené CB problém s mrznutím

    Asi 2 dni mám problém s CB , mrzne mi to, jedna auto bitka trvá asi 1 minútu, točí koliesko internetu, ako pred 20 rokmi
  14. Yvanhoe

    Diskusia Diskusia: Hradný systém

    Čo nám to prinesie
  15. Yvanhoe

    Preposlané Body výskumu

    Ahoj, dalo by sa niečo robiť s bodmi, ktoré sa investovali do budov hráčom, ktorí potom skončili hru alebo boli vymazaný? nejakým spôsobom vrátiť? tie vložené body?
  16. Yvanhoe

    Súťaž Ako dlho už hráte Forge of Empires?

    Už 935 dní a celkom ma pohltila
  17. Yvanhoe

    Diskusia Pokec o všetkom

    Ahojte od 9.30 mám problém prihlásiť sa, cez mobil, nejde mimi načítať hru, v strede sa to zasekne pri načítavaní
  18. Yvanhoe

    Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2020

    Ahoj, nadviazal by som otázkou, k tej pekárni sa musí postaviť ďalšia pekáreň alebo je možné k jednej pekárni postaviť niečo zo zimnej dedinky, aby plnila funkciu. Bolo by to určite menej náročné na priestor
Hore