Výsledky vyhľadávania

  1. Anfalas

    Diskusia Pokec o všetkom

    Ja by som určite riešil lietajúci ostrov, až keby mám vytiahnuté ostatné budovy na decentom leveli (60+).
  2. Anfalas

    Predloženie v aukcii nepredĺži čas pri vlastnom prebití ponuky

    V tomto musím súhlasiť s Danom, lebo je to jednoducho nová stávka, tak by to malo byť predlžené podľa mna. Každopádne je to šikovný spôsob ako vyhrať. Dik za tip :D
  3. Anfalas

    Body do rebríčka za porazenie jednotiek

    Ahojte, dá sa niekde pozrieť koľko bodov sa dostáva za jednotlivé jednotky, ktoré sú porazené? Prípadne či nie je stránka kde si môžem navoliť nepriateľa a ukáže mi koľko bodov by som dostal za výhru, pokiaľ by som ich porazil všetky. A druhá časť otázky. Dostávam viacej bodov pokiaľ porážam...
  4. Anfalas

    Preposlané Posilnenie v hostinci - Obrana útočnej armády

    Super diki @Blau hádam to vyjde :D
  5. Anfalas

    Ako získať tajnú truhlicu s prekvapením?

    Tak ten chrám druidov vyzerá perfektne
  6. Anfalas

    Diskusia Pokec o všetkom

    Postav budovu v ktorej sa vyrába tovar
  7. Anfalas

    Ako získať tajnú truhlicu s prekvapením?

    Padne ako odmena za jednu z úloh v event forge bowl 2021
  8. Anfalas

    Preposlané Posilnenie v hostinci - Obrana útočnej armády

    Navrhol by som aby v obchode v hostinci bolo pridané posilnenie obrany útoku armády. Cenovo by to mohlo byť rovnaké ako posilnenie útoku a s rovnakými intervalmi. Myslím že túto možnosť by uvítalo viac hráčov.
  9. Anfalas

    Diskusia Diskusia k Zimnej súťaži 2020

    Gratulujem výhercom :)
  10. Anfalas

    Diskusia Diskusia: Vypnutie cechového fóra

    Tak to teda, že to je odvážny ťah, ale keďže dnes už viac ľudí hrá na telefonoch a tabletoch ako kedysi, tak je to asi lepšie. Keď som dal niečo na fórum tak sa tam dostalo tak 10 ľudí z 50 :D
  11. Anfalas

    Vyjednávanie a špeciálne komodity

    Ahoj, arktický prístav robí len prométium. Na orichalkum je iný prístav v oceánskej budúcnosti
  12. Anfalas

    Diskusia Diskusia: Jesenné hody 2020

    Musím povedať, že z incidentov padajú pomerne často ingediencie, o dosť viac ako pri pirátskom evente, ale tak to bude tým že dublóny sa dali použiť samostatne kdežto suroviny často treba kombinovať. Ale bude to ťažké. Už som síce splnil všetky úlohy a som na denných, ale treba byť aspon v...
  13. Anfalas

    Preposlané Obchod s tovarmi v cechu

    Ja by som navrhoval zaviesť výmenu tovarov v rámci cechovej pokladnice, ktorú by mohli robiť ľudia s právami "pokladník". Bolo by to v pomere medzi dobami ako na trhovisku, alebo aj horšom, to by nevadilo. Jedná sa o to že keď mám cech z ľudí, ktorých baví výskum a všetci sú v budúcnosti...
  14. Anfalas

    Diskusia Diskusia: Jesenné hody 2020

    Neviete či sa budú dať kombinovať rovnaké tipy záhonov? Že napríklad miesto kombinácie Slnečnicový záhon & Pšeničné pole by som dal 2x Pšeničné pole?
  15. Anfalas

    Diskusia Diskusia: Nové Centrum správ

    Super vec ! Cechové vlákna vytvorené nanovo tam kde majú byť. Ostatné nahadzovania mimo cech označené ako obľúbené. 100 a 1 oproti starému centru správ. Škoda že sa nedá vymazať cechové vlákno, napríklad niekým, kto má práva, ale len skryť. Tak je, či?
  16. Anfalas

    Diskusia Diskusia: Nové Centrum správ

    Hmm keby tam bolo aj vyhľadávanie to by bola veľká chuťovečka.
  17. Anfalas

    Diskusia Diskusia: PvP Aréna

    Jednak sa zavďačiť celej komunite sa nedá, ale keď pozerám viaceré mestá, tak by som povedal že ľudia celkom stavali aj navyše za diamanty tie dráhy, takže v tom videli celkom potenciál. A určite to bolo lepšie ako predtým keď bol len tréning. Staré PVP Si len bojoval, raboval a zrazu ti...
  18. Anfalas

    Diskusia Diskusia: Vylepšenie Cechových expedícií

    Celkom príjemné zmeny, lebo 4-tá úroveň, okrem diamantov, nebola moc zaujímavá. Jediné čo by si hodilo prekopať sú relikvie. Ako prvé by som zrušil medaile zo zlatej relikvie :D
  19. Anfalas

    Diskusia Diskusia: PvP Aréna

    Tam kde boli veže v provinciách teraz budú klasické "truhly" ako bývajú, čiže zásoby a mince ako sa spomína vo video od FoEhints. Čo je ale zaujímavé, že ma môže napadnúť ,tak ako ja jeho, hráč z vyššej doby, čiže stále platí to, že treba len zvyšovať útok armády a obrana mi je na nič :D...
  20. Anfalas

    Súťaž Marcová lotéria

    2458
Hore