Výsledky vyhľadávania

  1. Preposlané Úlomky

    Ok, to je prezeranie, ale moja "idea" je, aby sa dalo s nimi obchodovať. :-))) M.
  2. Preposlané Úlomky

    Ahojte, vzhľadom na to, koľko činností je v tejto hre už naviazaných na prideľovanie rôznych úlomkov - páčila sa mi poznámka jedného kolegu, že táto hra zmení názov z FoE na Fof (forge of fragments), navrhujem vytvoriť novú špeciálnu budovu (niečo ako predajca starožitností), mohla by sa volať...
  3. Preposlané Cechové boje

    Ahojte, niekde tuná som čítal pripomienky k cechovým bojom - neprimeranosť hodnotenia, atď. a súhlasím s nimi. Chcel by som podať návrh, nech sa hodnotenie cechu robí v dvoch rebríčkoch (aj teraz už je, ale hodnotenie je úplne zdegenerované), kde by sa hodnotilo: 1. vybudované mesto a)...
  4. Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2023

    Pridám ešte jeden postreh - nie príliš lichotivý pre programátorov: akosi zabudli skontrolovať, či im sedí počet rozsvietených budov a počet získaných bodov (tých, ktoré sa narátavajú do 20 a potom je odmena). Už sa mi na všetkých štyroch svetoch stalo, že som získal 2 body (zápalky) a počet...
  5. Preposlané Dobový tovar

    Trošku nerozumiem Tvojej odpovedi - písal som o tom, že predtým sa prírastok dobových tovarov graficky nezobrazoval a chcel som iba to, že by sa to nezobrazovalo. Neviem o tom, žeby v niektorých opakujúcich sa úlohách bolo grafické zobrazovanie prírastku alebo úbytku dobových tovarov. M.
  6. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Ahoj, doporučujem Ti podrobne so naštudovať pokyny či info k poslednej verzii CB, je tam veľa noviniek týkajúcich sa práve sťažení v CB. M.
  7. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Ja mám novú mapu - bojisko slona. :-) M.
  8. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Ahojte, keďže dnes sa otvorilo bojisko - slon - a začíname opäť od nuly s úlomkami a opäť je zlúčené a dané na výber v úlomkoch postavenie novej sochy slona, potom jeho vylepšenie, resp. tie prídavky k nemu na vylepšenie - tak nech sa FoE tvorcovia potrápia a všetky predchádzajúce úlomky nech...
  9. Preposlané Dobový tovar

    Ahojte, neviem ako to vyhovuje kolegom, ale myslím si, že znázorňovanie prírastkov a úbytkov na Dobovom tovare (ikonka pri spokojnosti vľavo hore) asi nie je veľmi potrebné, vyzerá to smiešne - tie stĺpčeky plusov a mínusov, ak sa pracuje s tovarmi. Za mňa - navrhujem to znázorňovanie zrušiť. M.
  10. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Už mi to bolo vysvetlené ako si prepínať rebríčky cechov. :-))) M.
  11. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    No trošku ma zarazili Tvoje slová o dia lige... Keďýe v nej mohlo účinkovať ak sa nemýlim 24 cechov, tak mi vieš vysvetliť, ako môže kopec cechov v nej byť? Stále to bude 24.... Koľko cechov - fakt dobrých - padá do platiny, kde potom vybúchajú celé bojisko... takže nie celkom s tým súhlasím, že...
  12. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Salty, ďakujem. Toto som nevedel. Pozeral som si aj Wiki - rebríček cechov, ale tam je ešte starý popis, resp. nie je tam návod, ako si prepínať tieto rebríčky. V návode na nové CB som to akosi prehliadol, Tú ikonku som prehliadal. :-(((( Pekný deň. M.
  13. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    či sa to niekomu páči alebo nie - ale táto nová verzia CB a rebríček cechov - katastrofa. Môže mi niekto vysvetliť poradie cechov/zoznam cechov (fakt tomu nerozumiem), resp. ak niekto hrá v cechu a je aktívny (mám ho medzi priateľmi) a ja si chcem pozrieť profil jeho cechu - a TEN CECH NIE JE V...
  14. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Odpusť... a vonkoncom nepokladám nikoho okolo seba, a ani Teba za hlupáka.... odpusť mi to... :-DDDD M.
  15. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Pred chvíľou som zaznamenal podivuhodnú situáciu (ale je možné, že nové CB to umožňujú): chcel som zaútočiť na susednú provinciu - už získanú iným cechom, ale najprv som chcel vedieť, aké budovy tam cech nastavil, pretože mu svietilo 189 (+47). Z tohto údaja som doteraz vedel, že provincia je za...
  16. Nahlásené Chybné označenie

    Poprosím opraviť nasledujúcu chybu: pri premiestňovaní budov/vzájomnej výmene na ploche mi označí budovy, že nemajú prístup k ceste (ak je teda potrebná cesta). Keď vyjdem z obrazovky, napr. na planéty a vrátim sado mesta alebo ak odídem z mesta a vrátim sa, tak je už všetko ok. To znamená, že...
  17. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Na Tvoje prvé slová odpoviem z mojej strany, že áno, sú zmerané :) . A k Tvojej ďalšej časti príspevku - plne súhlasím, akosi mi po 10 rokoch hry pripadá, že je snaha nejako zatraktívniť hru, ale skôr mám pocit, že sa to vymkýna z noriem. Pre nových hráčov je dnešný stav normálny, ale veľa...
  18. Úlomky

    Skôr v sklade... ale hlavne, že sa zmenil systém odmien v CE, potom v evente, chápem, že je obtiažne niečo nové vymyslieť, stále udržovať atraktivitu, ale neviem, či ten už ten veľký počet všelijakých úlomkov nevedie skôr k chaosu... napr. teraz v CB budú nové úlomky sochy cti a mostíka, pritom...
  19. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Fakt naposledy: Tvoje slová: "... tak potom asi moc skúsený hráč nebudeš....", ..."Tak si nezačínaj keď sa ti nechce diskutovať...", Ty si tie moje slová proti Tebe asi nenašiel... Takže si najprv prečítaj, čo si napísal, a už vonkoncom nemienim reagovať na Tvoje prekrútené slová a výmysly o...
  20. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Provokuješ Či to je aj vyhrážka? ? Ha ha... tak mi teda vysvetli Tv oje slová: "niektorý hráči si moc radi zvykli počkať, kým to niekto druhý vydre za nich ( s poriadne nafarmeným sťažením ) a oni si potom zázračne nabúchali kopec bojov na táboroch ( bez sťaženia ) zadarmo"... v tomto som naozaj...
Hore