Výsledky vyhľadávania

  1. Preposlané Úlomky

    Ahojte, vzhľadom na to, koľko činností je v tejto hre už naviazaných na prideľovanie rôznych úlomkov - páčila sa mi poznámka jedného kolegu, že táto hra zmení názov z FoE na Fof (forge of fragments), navrhujem vytvoriť novú špeciálnu budovu (niečo ako predajca starožitností), mohla by sa volať...
  2. Preposlané Cechové boje

    Ahojte, niekde tuná som čítal pripomienky k cechovým bojom - neprimeranosť hodnotenia, atď. a súhlasím s nimi. Chcel by som podať návrh, nech sa hodnotenie cechu robí v dvoch rebríčkoch (aj teraz už je, ale hodnotenie je úplne zdegenerované), kde by sa hodnotilo: 1. vybudované mesto a)...
  3. Preposlané Dobový tovar

    Ahojte, neviem ako to vyhovuje kolegom, ale myslím si, že znázorňovanie prírastkov a úbytkov na Dobovom tovare (ikonka pri spokojnosti vľavo hore) asi nie je veľmi potrebné, vyzerá to smiešne - tie stĺpčeky plusov a mínusov, ak sa pracuje s tovarmi. Za mňa - navrhujem to znázorňovanie zrušiť. M.
  4. Nahlásené Chybné označenie

    Poprosím opraviť nasledujúcu chybu: pri premiestňovaní budov/vzájomnej výmene na ploche mi označí budovy, že nemajú prístup k ceste (ak je teda potrebná cesta). Keď vyjdem z obrazovky, napr. na planéty a vrátim sado mesta alebo ak odídem z mesta a vrátim sa, tak je už všetko ok. To znamená, že...
  5. Úlomky

    Nie je tých úlomkov hre už veľa? M.
  6. Nahlásené Registrácia bodov - chyba?

    Ahojte, neviem, či je to chyba alebo tak nastavený systém, dnes som zistil, že ak mám na hornej lište napr. 7 bodov (ktoré mi pribúdajú každú hodinu), a event ma požiadal kúpiť 7 bodov, tak som klikol na kúpu bodov a cez ponuku - balík 10 bodov som týchto 10 bodov kúpil. na moje prekvapenie mi...
  7. Opravené Chybná evidencia bodov

    Od predposlednej verzie sa chybne zobrazujú na strednom hornom paneli body - zobrazuje sa mi tam napr. 84 bodov, ale hlási mi, že už nemôžem pozberať ďalšie, lebo som prekročil limit 100 bodov, Ak ich idem dať do budovy, tak mi tam zobrazuje nie 84 bodov, ale 114. Dokonca som zistil, že ak som...
  8. Preposlané Zobrazovanie hradných bodov

    Možno to už niekto navrhol, nepozrel som si celé fórum. takže ak áno, ospravedlňujem sa. Môj návrh: Bolo by možno vhodné, keby sa aj pri bojoch (bitkách vojsk) zobrazoval počet hradných bodov tak ako sa tieto body zobrazujú pri vyjednávaniach (vľavo dole), resp. sa zobrazujú aj pri predajcu...
  9. Preposlané Nová budova

    Ahojte, navrhujem, aby FoE vytvorilo novú budovu podobnú Chrámu relikvií, ktorá by generovala väčšiu pravdepodobnosť odmien pri cechových bojoch - tak ako Chrám relikvií generuje vyššiu pravdepodobnosť odmien pri cechových expedíciách. Mohla by to byť napr. Cheopsova pyramída, aby to bolo...
  10. Nie je chyba Ukončenie hry

    Dnes sa v cechu vyskytol zaujímavý jav - kolega ukončil hru, vymazal účet, zmizol z hry. Viem, že mohol oznámiť, ukončiť členstvo v cechu. Nič také neurobil, a my sme došli na to pri cechovej HS, že už nie je medzi nami, ani na svete. Keďže jeho ukončenie hry sa neobjavilo ani v histórii - v...
  11. HS pre priateľov

    Nestihol som nápady do aktualizácie, ale chcem navrhnúť možnosť, aby sa dali pridať hromadne priatelia do adresátov, trebárs tak ako je to pri členoch cechu. Modelovaná situácia: ak si otvorím HS, tak mi ponúkne možnosť, či chcem pridať: 1. členov cechu, 2. priateľov 3. individuálne hráča...
  12. Nedá sa overiť Problém s eventom a hrou

    Ahojte, mám dosť veľké problémy s hrou po zavedení posledného eventu. Napr. počas prideľovania bodov v evente do fabriky mi naskočí oznam, že som prešvihol čas hry, kedykoľvek ma vyhodí z hry a samočinne sa obnovuje svet. Nehovoriac o tom, že od začiatku eventu sa mi otvárajú obrazovky...
  13. Prepojenie výskumu technológií s trhom

    Ahojte, FoE by mohlo upraviť nasledujúcu situáciu: pri výskume technológie mi zobrazí, koľko tovaru mi chýba. Ak kliknem na chýbajúci tovar, tak prejdem do trhu a vrámci ponuky zadám ponuku na trh, problém je ten, že ak mi chýba napr. 423 ks dreva a ja dám ponuku 100 ks vína za 100 ks dreva, pri...
  14. Cechové boje

    Navrhujem, aby sa v ďalších kolách PvP dávali dokopy iba rovnakopočetné cechy alebo nech sa pozastavia PvP, pokým tvorcovia neprehodnotia a neprenastavia odmeny (veď každým kolom málopočetné cechy budú doplácať na terajší stav, strácať pozície...). Alebo nech sa urobí prepočet získaných koruniek...
Hore