Výsledky vyhľadávania

  1. Martines Ceasar

    Vylepsenie budov z udalostí

    Mám návrh na 1 item, ktorý by ste mohli pridať do hry. Je hrozné mať v meste veľa budov s malými levlami. Vždy robíte len nové a nové budovy. Nemohli by ste, prosím, pridať noečo ako renováciu, ale zvyšovalo level hocijakej vybranej budovy? Ďakujem!
  2. Martines Ceasar

    Neopraví sa Hra je zrazu v angličtine

    Dobrý našiel som chybu v preklade. Na hlinenej tabuľke nepíše alebo, ale anglicky or. Snazim sa pripojit screenshot ale pise mi ze nahrany subor je prilis velky. Pise mi to na 3/5 ulohy na tej okruhlej hlinenej tabulke.
  3. Martines Ceasar

    Nedá sa overiť Zastavenie boja

    Dobrý deň, chcel by som povedať, že niekedy pri hre (neviem ako je to na PC) na mobile sa hra v strede boja zastaví. Nie ako seknutie alebo chyba v mobile, že proste zamrzne, ale animácie (napríklad dýchania vojakov) fungujú, ale chodenie a utocenie nefunguje. Aj hudba hráďalej len sa nedá nič...
  4. Martines Ceasar

    Vyjednávanie

    Myslím si, že je veľmi nespravodlivé keď vo vyjednávaní niekto niečo neprijme, hra mi to už nevráti. Niekedy je to dosť veľká strata. Navyše je to nereálne. V reálnom svete keď niekto ponuku nechce prijať tak mu tu vec nedám.
Hore