• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Výsledky vyhľadávania

  1. Súťaž Marcová lotéria

    1976
  2. Súťaž Marcová lotéria

    1976
  3. Súťaž Marcová lotéria

    1976
  4. Diskusia Diskusia: Staroveký Egypt

    Ahojte, nejaké bližšie info o novom evente čo bude o 3 dni?
  5. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    bolo by možne zmenit v mobilnej aplikácii nahlad hostinca v priateloch? tak aby bolo vidno či sa dá alebo nedá navštívit... je to otravne, to zakaždým stale kazdeho jedneho preklikavat, niečo take ako je na vercii v PC, stoličku s hodinami a privítal by som aj tam to plienenie, , tiež to treba...
  6. Súťaž Februárové truhlicobranie

    1 birsgard :)
  7. Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2020

    hmmm, no neviem, od včera mi chodí lod hore dole a s ničím som sa ani len nepohol, ani 1 ulohu som nevedel spravit bez tých hrncov zlata, som zvedavý, o polnoci, asi spravím jednu ulohu a zase budem stát celý den, bo len tolko zlata dostanem, že splním 1 ulohu a konec, zase čakat 24 hodín :(...
  8. Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2020

    to je zderstvo s tými hrncami zlata, uplne je to na nič, málo zlata je v obehu, malo je za odmeny, ved to nestačí ani na stavanie mesta, na plnenie uloh, takto možem stavat mesto týžden....ked raz za den dostanem spolu 250 hrncov zlata a napr, v ulohe najat nejakeho spravcu vyššej urovne treba...
  9. Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2020

    Dakujem, skusim to
  10. Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2020

    Sakra, to čo je toto? jeden incident mi treba k splneniu ulohy a pol dna ho nevie dat, boha aj s takými ulohami abo systemom....kukam na to jak debil a pol dna nikde nič...svet BIRSGARD
  11. Flash vs. HTML 5

    Halooo, nedozviem sa to? nikto nevie? ako to bude?
  12. Flash vs. HTML 5

    zdravím, chcem sa opýtat, .... od decembra 2020 nebude FoE podporovat Flash, len ten klient HTML 5 .... alebo bude aj iný program namiesto toho FLASH, či bude len ten HTML 5? lebo cez to mi to vobec nejde dobre cez klient html 5 , velmi to seká, mrzne, dakujem
  13. Forge Bowl...zmena ulohy

    ahojte, chcem sa opýtat, či sa nedá nejako zmenit uloha vo Forge Bowl, dostal som v podstate nesplnitelnu ulohu, yískat 3 incidenty alebo vymenit niečo u starožitníka....začal som len nedávno, incidenty ešte vobec nedáva a starožitníkas ani nestihnem postavit, kým skončí Forge Bowl, ...nedá sa...
  14. Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2019

    to by aj mna zaujímalo, kde su odmeny za tie soby? mal som ich všetky a zmizli, a nič ..... sklamali ste ma velmi s tým !!!
Hore