• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Výsledky vyhľadávania

  1. Diskusia Diskusia: Halloween 2023

    Ja hrám aby som si oddýchol, v práci mám študovania a edukácie mraky.
  2. Anketa Vyjadrenie členov fóra k CVC

    1. Hrám 2. Hral by som
  3. Prestíž cechu

    Je to totálny nezmysel rebríček cechov. Som zo sveta C a v cechu Bludny holandan. V expe sme vzdy prví, v CB všetkých rozbijeme. A v CvC nemôže hrať 2/3 cechu lebo hrá na mobiloch a tma sa to nedá hrať. Navyše sú tam doby, v ktorých nie sme zopár rokov.
  4. Zmazanie jednotiek

    Ahojte, neviem vymazať ani na PC ani na mobile jednotky. Ak dám jednotku zrusiť v príslusnej ikone, potvrdím to ale keď zavriem armádu zase sú tam. Nevie mi niekto poradiť? Dik
  5. Príbehové úlohy

    Neviem či je to rozumné, ja som to zanedbal a mam staré ulohy asik 2 roky .... Neviem ich vymazať a stale mi pripomínaju asik 5 dôb do minulosti
  6. Mughalská ríša

    Totalna katastrofa. Ale ze hrozne. Hram tu hru asik zo 3 roky ale asik najväčšie sklamanie. Nemam čo hrať v udadlosti tak sa snažím, ale v konečnom dôsledku si pripadám ako idiot. FoE je super a toto nema tam co hladat.
  7. Diskusia Diskusia: Udalosť Spoločenstva 2022

    Udalosť. Klikol som na info - vysvetlené parádne, grafika super, info podané. Napredujete. Drzim palce. Potesili ste. Informacne som dostal to co som chcel.
  8. Mughalská ríša

    Ja pri tejto usadlosti zomriem. Mam vsetky, ale tuto neviem dokoncit 1- level. Spajal som budovy, odpajal, kupoval za diamanty. Po troch rokoch som zistil, ze som debil.
  9. Mughalská ríša

    Rhando dakujem. Aj tak to je dost celé pritiahnute za vlasy. Hrám to zopar rokov, ale toto je dost slabe. Ja si tu idem oddýchnut z prace a nie si pripadať ako idiot, co nevie co ma robit. Aj tak to neviem dokoncit.
  10. Mughalská ríša

    Hrám túto hru niekoľko rokov, Mughalská ríša. Neviem ako mám dokončiť vôbec 1. level. Dokončenie budovy ma nezaujíma. (minimálny efekt) Len neviem ako to mam dokonciť. Buď moje IQ nie je natoľko vysoké, ale neviem čo mam robiť.
  11. Cirgard - Hľadám priateľov

    Ja by som navrhoval hostinec zlepšiť, hrám to zopár rokov a dosiel som na najvyšší level strasne dávno a táto budova nemá vylepšenia žiadne.
  12. Opravené Po splnení Dennej výzvy sa nedá zbierať

    Ja to isté, po splnení dennej úlohy sa nedá odkliknut tlacidlo Zbierať
  13. Súťaž Súťaž o hrnce zlata

    746
  14. Súťaž Napíšte nám vaše obľúbené momenty vo Forge!

    Prvý krát som bol na FB. Zrazu reklama zahrajte si zadarmo. Tuknem. Som v kopcoch v Taliansku. Chata. Koniec sveta. Nejake domceky, nudim sa. Potukam a cakam. Znova tukam. Pridem domov, idem za PC. Znova skusam. Odlietam mimo, na letisku tukam. A skusam zopar rokov. Keď čakáte na letisku 6...
  15. Diskusia Diskusia: Forge Bowl 2022

    Dámy a páni. Pred eventom si našetrite diamanty a keď sa spustí event, tak je to oslava:-). V prvom rade čakajte na to čo chcete dostať z eventu a keď to príde hrajte naplno :-) Veď je to hra na oddych. A pri nej si oddýchnem
  16. Súťaž Novoročné predsavzatia do FoE

    Je 20:36 Silvester, namam tu co robit. A predsa som to zapol. Ja si zelam oddýchnuť si pri tejto hre, ked ju zapnem tak pozrieť komunikáciu, potiahnut budovy, pomoct aj iným, a predovsetkým sa tesit ked ju zapnem, co je pre mna dolezite urobit. A prajem aj celému tímu v pozadí, fajný a pokojný...
  17. Opravené CB problém s mrznutím

    Ja Vám neviem. Chcem útočiť v CB. Dohodneme sa viacerí. Bojujem na PC HP stolný, mám optiku, stiahnem 4 GB film do jednej minuty, všetky stránky otvorím pod sec., mám platený soft, atd. celý počítač čistím každý deň. Tu bojujem a čakám na vyhodnotenie boja 10 sekund, kým sa uzavrie priestor. Ak...
  18. Súťaž Čo vás tento rok najviac potešilo vo Forge of Empires?

    Hram +/- tri roky. V podstate nemám nič presne, čo sa mi páči. Základ pre mňa je, že sa na hre z Vašej strany stále pracuje. A ja si rád oddýchnem a zapnem hru každý deň.
  19. Opravené CB problém s mrznutím

    Presne, teraz prebehla debata v našom cechu. Ak spoločne útočíme tak všetci co nemajú apple tak im to mrzne. Ja osobne dám boj a cakam 5-10 sekund, kym mi zobrazí, či som vyhral. A protivník zatial da 20 bojov. Mám PC /Mozzilu. Na Chome to nejde nejaky cas.
  20. Diskusia Diskusia: Kozmický vek Mars

    Som vpadol do Marsu. Je to dobre spracované, žiadne problémy, intuitívne viem nájsť všetko. Dobre urobené. A zaujímavo. Hľadám, nájdem.
Hore