• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Výsledky vyhľadávania

  1. Zmazanie jednotiek

    Ahojte, neviem vymazať ani na PC ani na mobile jednotky. Ak dám jednotku zrusiť v príslusnej ikone, potvrdím to ale keď zavriem armádu zase sú tam. Nevie mi niekto poradiť? Dik
  2. Mughalská ríša

    Hrám túto hru niekoľko rokov, Mughalská ríša. Neviem ako mám dokončiť vôbec 1. level. Dokončenie budovy ma nezaujíma. (minimálny efekt) Len neviem ako to mam dokonciť. Buď moje IQ nie je natoľko vysoké, ale neviem čo mam robiť.
  3. Spomalenie hry

    Zdravím, FoE hrám na PC, na prehliadači Mozzila. Keď chcem otvoriť hru, trvá to niekedy zo 10 min.(5reštartov), Keď hocičo kliknem v hre, napr. v CB tak boj mi načítava 10 sec. Hrám tuto hru zo tri roky a podobný problém som mal v prehliadači chrome. Viete mi poradiť, čo mam urobiť? Minule ste...
  4. Vesmírny transportér a špeciálne tovary

    Dobrý den. Chcem sa opýtať. Som v dobe oceánksa budúcnosť. Mám vesmírny transportér. Na základe čoho generuje špeciálny tovar. Dva dni po sebe mi generuje prometium a cherikalkum malo kedy....
  5. Dajú sa nejako obnoviť zmazané správy?

    Zdravím Vás. Nechcene som si vymazal vsetky správy (nestastne umiestnené tlacidlo), ktoré som vzdy mazal ako precítané, teraz som klikol o mm nizsie a mam po zprávach. Je mozne sa vrátiť do pôvodných správ? Budujem si ich dlho.... Dakujem za odpoved.
  6. Neopraví sa Problém s načítaním hry cez Google Chrome

    Dobrý deň, hrám na PC, moje pripojenie je 100 Mb/s. Hru mu načitáva 5 min. a ďaľších cca 5x mi načitáva napr. hostinec priateľov, alebo expe. Na mobile to ide ako strela. Mam optické pripojenie a na PC sa to nedá vôbec hrať. Mám nainštalovaný FoE helper. Ak môžete poradiť, budem rád.
  7. Opravené Problém v načítaní hry na PC

    Dobrý deň, rád by som sa poradil. Na mojom PC mi načítava hru aj 5 min, kým sa spustí. Niekedy to robím na 5 x a vkuse sa logujem. Načítava mi hru len budovy. Neda sa hrať.. Po cca 5 x mi ju pomaly celu načíta. Na mobile ide v poriadku. Mám optické pripojenie na net. Všetky stránky idú rýchlo...
  8. Nastavenie jazyku

    Zdravím, je mozne prepínať jazyky v hre? Ak áno, tak aké (ang, ita, spain, france, rus? ) kde je to mozne nastaviť? Dakujem...
  9. Môžem vypnúť posilnenie v hostinci?

    Ahojte, do kelu som aktivoval v hostinci priatelov dajake posilnenie vystavby a to trva zo 2,5 dna. da sa to vypnut? Aj hocijako. Dik za odpoved.
  10. Zrušenie kultúrnej usadlosti

    Ahoj, je mozné zrušiť kultúrnu udalosť počas spustenia a začať inú?
  11. Udalosti, úlohy a správa armády.

    V hre FORGE OF EMPIRES sú udalosti. Tieto udalosti sa zadávajú v nejakých časových intervaloch. Mám otázky: 1. Ak sa prekleniem do novej doby, v čase ked vznikne udalosť tieto úlohy nie su splniteľné. ( ak si nekúpim diamanty ) 2. Ak mám úlohu, pri ktorej súper postaví v prvej armáde 8 vojakov...
Hore