• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Výsledky vyhľadávania

  1. *BUBLINA*

    Súťaž Prešmyčková súťaž

    1. Alcatraz 2. Dealsky hrad 3. Star Gazer 4. Arkticky sklenik 5. Lotosovy chram 6 Castel del Monte 7. Diova socha 8. Socha matky Gaea 9. Muzeum Atlantidy
  2. *BUBLINA*

    Súťaž Súťaž o diamanty

    myslím, že ich je 77
  3. *BUBLINA*

    Diskusia Diskusia: Nové Centrum správ

    náhodou... u mňa spokojnosť, konečne z toho nie je galimatiáš a všetko má svoj chlievik , dakujem
  4. *BUBLINA*

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Zdravím,... ... uvítala by som nejakú "funkciu", ktorá by zobrazila voľné (nezastavané) miesta pri prestavbe mesta. Aspoň zablikať na červeno, nič zložité. Ďakujem.
  5. *BUBLINA*

    Hľadáme nových členov do "SLOVENSKÝ CECH"

    Pozvánka je stále aktuálna, neustále naberáme nových cechovníkov. Aktívny cech, inak úplná pohoda; relax po práci; zapájame sa do aktivít; pomôžeme; poradíme, pokiaľ vieme *). Je ale dôležitá vzájomná komunikácia, bez tej ti pomôcť nevieme. Avšak, aby to bolo voči ostatným spravodlivé, musí...
  6. *BUBLINA*

    Hľadáme nových členov do "SLOVENSKÝ CECH"

    ahoj, tie sú dobrovoľné
  7. *BUBLINA*

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    zdravím, neviem či to tu už bolo spomínané, mne osobne by pomohlo, keby pri mene hráča bola uvedená aj doba, v ktorej sa aktuálne nachádza
  8. *BUBLINA*

    Hľadáme nových členov do "SLOVENSKÝ CECH"

    Ahoj. Ak hľadáš cech, či rozmýšľaš o zmene, tak by sme Ťa chceli pozvať k nám. Denne motivujeme budovy, navštevujeme hostince, prebieha čulý obchodný ruch, pomáhame si s Veľkolepými budovami a robíme expedíciu. Kontaktuj prosím mňa, alebo MiroM. Cechu ZDAR!!!
  9. *BUBLINA*

    Súťaž Marcová lotéria

    4165
Hore