Výsledky vyhľadávania

  1. faramir

    Súťaž Aká bola zatiaľ vaša najobľúbenejšia doba vo FoE?

    venuša a stále je to najobľúbenejšia. proste silodraky sú topka aj v jupiteru.
  2. faramir

    Diskusia Diskusia: Udalosť Spoločenstva 2022

    nejde mi aktivovať premiových hrdinov, ani mi nejde otvoriť to okno. dnes mám fajnu dennú cenu a nefunguje mi to
  3. faramir

    Nahlásené Výmena denných úloh

    v posledných 2 dni sledujem že keď vymieňam denné úlohy po prevzatí splnených, tak mi zmiznú preskočené úlohy a nové mi nabehnú až po krátkom zamrznutí. aj to musím prekliknúť napríklad vstupom na bojisko, alebo krčmy. potom sa úlohy zobrazia. neviem či je to chyba len u mňa, alebo má s tým...
  4. faramir

    Súťaž Nová schopnosť VB

    ochrana prti kritickému zásahu alebo dvojitému zásahu. jednotky od mars ery vyššie majú schopnosť presného oka, čo im dáva dvojnásobne poškodenie. čiže táto schopnosť by tu šancu znižovala. a popri tom aby daná budova mala podporu útoku a obrany útočnej armády, aspoň toľko čo má útok napríklad...
  5. faramir

    Súťaž Pochváľte sa vaším mestom!

    https://prnt.sc/r6AjyEVMUIAh mesto na ccku https://prnt.sc/LAK3wQqEgVfk mesto na acku https://prnt.sc/jk2Jpqz0REGO mesto na teste
  6. faramir

    Diskusia Diskusia: Mughalská ríša

    hrajem tuto udalost. a osobne si myslím, že je to ako za trest. dlho trva kym sa nasetria mince na vyrobu. čistá katastrófa. ešte že sa už nikam neponáhľam.
  7. faramir

    Diskusia Diskusia: 10. výročie Forge of Empires

    chcem sa spýtať ohľadom políčka v pravom dolnom rohu kde je šanca získať 5% šancu navyše na zisk dennej. to zakaždým keď na ňu hráč stúpi sa zvýši o ďalších 5% alebo len raz za 5 hodín to zvýši len o 5%? pýtam sa to aj preto, že som to hral na teste a tam to sa zvyšovalo o ďalších 5% zakaždým...
  8. faramir

    Súťaž Aká je vaša najobľúbenejšia herná udalosť?

    ako bude to znieť divne, ale obľúbil som si túto výročnú. hral som ju na teste a sa mi páčila. ináč obľúbená je halowin, kvôli možnosti získať domu vlka.
  9. faramir

    Súťaž Napíšte nám vaše obľúbené momenty vo Forge!

    hru hrajem už od marca 2013, keď spomínam na svoje začiatky formou pokus omyl, staval som budovy, ktoré dnes považujem za nedôležité. hlavne si pamätám aký bol rozdiel v hraní vtedy a dnes. boje boli manuálne, motivovanie bolo tak isto manuálne, kde trebalo navštíviť mesto dotyčného hráča...
  10. faramir

    Diskusia Diskusia: Forge Bowl 2022

    lebo hráči ešte míňajú lopty, čiže event ešte stále beží.
  11. faramir

    Diskusia Diskusia: Jesenné hody 2021

    napíšem aj tu ohľadom tých idegriencii čo som spomenul aj v bowlingu, kde som to porovnal, keďže je tam tiež liga. tam som spomenul, že pri ponúkaní zákuskov mnohokrát sa stalo že mi ponúklo koláč na ktorý som nemal suroviny. takto mi ostalo mnoho surovín ktoré som na ponúkané zákusky...
  12. faramir

    Diskusia Diskusia: Forge Bowl 2022

    maroš, rýchle úlohy sa dajú spraviť do 2ch dní bez diamantov. tie ostatné treba čakať 24 h., čiže sa dá na ne pekne pripraviť, prípadne ich splniť počas nasledujúceho dňa. ja osobne ak to flákam, tak do 3 dní max mám úlohy splnené. teraz dotaz na vyvojarov. prečo aj na bronzovej lige nie je ako...
  13. faramir

    Súťaž Novoročné predsavzatia do FoE

    zvýšiť obranu útočnej armády aspoň na 900, ideálne na 1000. samozrejme dať všetke pre mňa dôležité vb na 80, bojové na 100 a oblúk na 120. samozrejme ten ciel chcem na oboch mojich účtov dosiahnuť. a všetkým prajem požehnaný a úspešný nový rok. a aj slobodný bez aktuálnych obmedzení.
  14. faramir

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    pri ere mars, asteoridy a venusa je moznost pri loziskach vyjednavat a tak minat pokusy z transportera. mam navrh, aby podobne loziska boli aj na kontinentoch inych er. priklad: mam ucet v ere oceanska a ak nie su cb, nemam kde minut vyjednavania z transportera. alebo vramci pvp turnaja dat...
  15. faramir

    Súťaž Čo vás tento rok najviac potešilo vo Forge of Empires?

    hradný systém. ten ma potešil najviac. myslím že jedna z najlepších vecí, ktoré vymysleli. a čo by som si prial? tak aby v eventoch boli lepšie budovy, prípade aby boli na výber z viac možností, hoc aj z 5-6, ale nech je na výber. aby bola väčšia šanca získať dennú cenu v eventoch. za nedlho...
  16. faramir

    Diskusia Diskusia: Halloween 2021

    na tento event som sa veľmi tešil, kvôli šanci získať dom vlka. jednu z najlepších špeciálnych budov akú kedy doposiaľ foe vymysleli. ale ta príšerna šanca získať dennú cenu mi z tohto eventu mi znechutilo hru rovnako ako predchádzajúci event, kde kvôli tomu, že som nemal suroviny potrebné, len...
  17. faramir

    Súťaž Súťaž o diamanty

    76
  18. faramir

    Diskusia Pokec o všetkom

    chcel by som vyjadriť prosbu, aby niekto apeloval z herného tímu vývojárom, aby sa konečne spamätali pri tých eventoch. hrajem na teste a posledné 2 eventy, pečenie a halowin sú totálne prepadáky čo sa týka hlavnej budovy ako aj šance získať dennú cenu. a nikomu netreba pripomenúť aká skvelá...
  19. faramir

    Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    neviem či tu už niekto dával návrh, ale mohlo by sa do hry pridať posilnenie obrany útočnej armády z hostinca, tak ako je to pri útoku. ďalej by sa mohlo zaviesť to, aby sa v rámci jednotiek mohlo vybrať ktoré jednotky chcem brať do boja a aby ostatné sa mi nezobrazovali. taktiež by sa mohlo...
  20. faramir

    Súťaž Súťaž o dublóny

    333
Hore