• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Výsledky vyhľadávania

  1. Opravené Neda sa prispiet do VB

    neda sa prispiet do VB len toci kolecko musim restrtnut hru potom to ide ale dalsiu VB zasa toci kolecko a zasa treba restart
  2. Ako vypnem potvrdzovacie okno

    neda sa vypnut potvrdzovacie okno odmien ulomkov atd. ponovom kazda budova dava nieco taketo a je strasne otravne vsetko potvrdzovat dokola dakujem
  3. Duplicita stazenie v cb na androide

    po aktualizacii nezobrazuje stazenie na sektoroch ani v tabulke spoluhracov cechu
  4. Doplnenie záznamov z bojiska

    dalo by sa do záznamov z bojiska vložiť aj záznam ohľadom udelenia a zrušenia stopky na sektor
  5. Klávesnica v mobilnej aplikacii

    nenasiel som toto nastavenie co popisujes ale som zistil ako sa da nou pohybovat tak som ju dal bokom nech nezavadzia
  6. Klávesnica v mobilnej aplikacii

    Neda sa klávesnica posunúť inam ako do stredu obrazovky zakrýva to co človek píše je to nepraktické. Predchádzajúca klávesnica bola lepsie riešená.
  7. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    po poslednej aktualizacii na mobile nefuncné oznámenia
  8. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    v novom zobrazeni jednotiek ak menim ranene za neranene tak by sa mohli ranene presuvat az za vsetky neranene nie za svoje neranene lebo po par vymenach je v tabulke vidiet iba ranene jednotky a straca system noveho zobrazenia ucel
  9. Nahlásené Výmena armády v CVC

    ked vymienam armadu v CVC tak pri novom systeme zobrazenia jednotiek my po par vymenach prestane nahadzovat jednotky do policok na boj, klikam mysou ale jednotky sa nepresuvaju, ako keby sa zahltil proces, po prepnuti na stare zobrazenie jednotiek vsetko funguje ako ma aj po xtej vymene jednotiek
  10. Preposlané Zoom mapy v CB

    Navrhujem aby sa dala mapa CB zoomovať ako mapa mesta kvôli prehľadnosti.
  11. Mughalská ríša

    ja uz robim 4 kolo a pohoda len to vsetko strasne trva kym sa najprv nazbieraju mince a neskor tovar
  12. Súťaž Nájdite rozdiely medzi obrázkami!

    odpoved
  13. Nahlásené Prepínanie panelov pomoci

    ked davam rucne kazdemu pomoc zvlast tak my zapise kazdy jeden klik na pomoc ci uz to je zdokonalenie alebo motivacia a ked ukaze ze je mozna pomoc 50/50 tak po kliknuti na pomoct by som cakal ze my zapise 50 x ak treba, ale v poriadku ked to chyba nieje tak berem
  14. Nahlásené Prepínanie panelov pomoci

    + som si všimol že pri pomoci jedným klikom tak keď mám dennú úlohu motivovať/vylepšiť xy budov tak nezapíše každú motiváciu: dám vylepšiť/motivovať 60 susedov, ale do úlohy my zapíše že som vylepšil/motivoval len 30
  15. Nahlásené Prepínanie panelov pomoci

    Dobrý deň ak nechám zapnutý panel susedskí pomocníci či už vysunutý alebo schovaný a preskočím do prístavu, expedície alebo CB a po návrate sa už nedá prepínať medzi týmito panelmy, zostane tam zobrazený vždy panel susedskí pomocníci. Do poriadku sa to dá až po reštarte hry. Až potom sa dá...
  16. Preposlané Výkričník nad loďou

    nech svieti pokial neurobis CE vsetkych 64 bojov napriklad alebo ako v CB ked das prvy boj zmizne ale po polnoci sa zasa objavi a ked spravis 64 tak zmizne do dalsej expe
  17. Preposlané Výkričník nad loďou

    Navrhujem aby sa nad loďou zobrazoval výkričník počas trvania expedície alebo pokiaľ hráč neodohrá všetky boje, tak ako sa zobrazuje pri ukončení výroby v usadlosti alebo pri cechových bojoch pri resetovaní sťaženia.
  18. Súťaž Súťaž o hrnce zlata

    236
  19. Preposlané Jednoduché/podrobné zobrazenie mapy CB

    Dobrý deň. Bolo by možné pridať do zobrazenia počtu dostupných miest na výstavbu aj počet zastavaných miest napr. x/y x=počet zastavaných miest, y=počet miest na výstavbu.
  20. Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2021

    zas potrebuju vytiahnut lowe od ludi za diamanty
Hore