• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Výsledky vyhľadávania

  1. Šampión

    Z popisu mi nie je jasné, ako šampión funguje. Píše sa... "Získate bonus do obrany aj útoku, ak máte v armáde len jednu jednotku s rytierstvom." To znamená, že môžem mať len jednú postavu šampióna? "Udelí bonus útoku a obrany všetkým priateľským jednotkám pri zabití tejto jednotky. Aplikuje sa...
  2. Nie je chyba Makrónková pekáreň

    V Hippodrome sa časti môžu opakovať. Ja hrajem v češtine, pretože je tam viac hráčov a pojem "unikátny" som omylom pochopil ako "špeciálny". Mám na sklade ešte tretiu budovu, ale chýbajú mi dva updaty, aby som sa dostal na maximum a predpokladám, že hra poskytne ďalšie updaty až za rok a to je...
  3. Nie je chyba Makrónková pekáreň

    Mne to nebolo jasné a toto obmedzenie je nelogické a dosť ma to štve. A ak postavím medzi tieto dve budovy tretiu odlišnú pekáreň, tak čo sa stane?
  4. Nie je chyba Makrónková pekáreň

    Bral som do úvahy český popis - https://cz.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Makronkov%C3%A9_peka%C5%99stv%C3%AD Tam je - " Poskytuje dodatečnou výrobu při umístění vedle dalších unikátních budov ze stejné sady" Ale na slovenskom je - " Ďalšia produkcia pri umiestnení vedľa iných...
  5. Nie je chyba Makrónková pekáreň

    Tú rovnakú - Makrónkovú pekáreň.
  6. Nie je chyba Samovoľná zmena obrazu

    Pri zadávaní výroby v každej budove sa obraz zakaždým maximálne zväčší a niekam posunie. Takto sa to nedá používať a trvá to už dva dni. Chybu pozorujem na PC vo Windowse-10 pre Firefox a aj pre Chrome. A z herného chatu som zistil, že aj druhým sa toto deje.
  7. Nie je chyba Makrónková pekáreň

    Včera som postavil druhú budovu vedľa prvej "Makrónková pekáreň", ale obranu 13% pre útočnú armádu mi nezarátavá, pritom prvú budovu som postavil asi pred mesiacom a má aj iné menu ako druhá budova, ak kurzor myši sa na nej pozastaví. Vypadá to tak, že medzi tým nastal nejaký update hry a preto...
  8. Mazanie správ

    Ako vymažem vlastnú správu v centrume správ? Pred technickou zmenou to tuším išlo jednoducho vymazať.
  9. Môžem používať FoE Helper?

    Je nástroj "FoE Helper" zakázané používať?
  10. Ako dlho trvá zdokonalenie a motivácia budovy?

    Motivovanie a zošľachtenie budovy má časové obmedzenie? Zistil som, že na budove, ktorá niečo vyrába a treba dokončenie potvrdiť kliknutím, to funguje len jedenkrát. Ale čo budova, na ktorú netreba klikať napríklad zvyšovanie spokojnosti? Funguje to len na určitú dobu? Pretože som to aplikoval...
  11. Ak predám budovu, stratia sa mi z nej doteraz získané zásoby?

    Tak sa musela stať chyba, pretože som niekoľko dní získaval len zásoby a dostal som sa až na hodnotu okolo 30000 a včera za moment to kleslo asi na nulu, ja som videl okolo 15, asi som potom nejaké dielne už potvrdil. Taká vysoká hodnota sa predsa nemohla normálne stratiť. Mohol to niekto...
  12. Ak predám budovu, stratia sa mi z nej doteraz získané zásoby?

    Ak predám budovu-dielňu, tak zásoby, ktoré som s ňou získal, sa mi stratia? Pretože sa mi to stalo, ale nie som si istý, či to bolo tým. Myslel som si, že zásoby mám nahromaždené v nejakom sklade nezávislom od budovy. Mal som dosť nazhromaždených zásob a teraz nemám skoro nič. :-(
Hore