Výsledky vyhľadávania

  1. Šampión

    Z popisu mi nie je jasné, ako šampión funguje. Píše sa... "Získate bonus do obrany aj útoku, ak máte v armáde len jednu jednotku s rytierstvom." To znamená, že môžem mať len jednú postavu šampióna? "Udelí bonus útoku a obrany všetkým priateľským jednotkám pri zabití tejto jednotky. Aplikuje sa...
  2. Nie je chyba Samovoľná zmena obrazu

    Pri zadávaní výroby v každej budove sa obraz zakaždým maximálne zväčší a niekam posunie. Takto sa to nedá používať a trvá to už dva dni. Chybu pozorujem na PC vo Windowse-10 pre Firefox a aj pre Chrome. A z herného chatu som zistil, že aj druhým sa toto deje.
  3. Nie je chyba Makrónková pekáreň

    Včera som postavil druhú budovu vedľa prvej "Makrónková pekáreň", ale obranu 13% pre útočnú armádu mi nezarátavá, pritom prvú budovu som postavil asi pred mesiacom a má aj iné menu ako druhá budova, ak kurzor myši sa na nej pozastaví. Vypadá to tak, že medzi tým nastal nejaký update hry a preto...
  4. Mazanie správ

    Ako vymažem vlastnú správu v centrume správ? Pred technickou zmenou to tuším išlo jednoducho vymazať.
  5. Môžem používať FoE Helper?

    Je nástroj "FoE Helper" zakázané používať?
  6. Ako dlho trvá zdokonalenie a motivácia budovy?

    Motivovanie a zošľachtenie budovy má časové obmedzenie? Zistil som, že na budove, ktorá niečo vyrába a treba dokončenie potvrdiť kliknutím, to funguje len jedenkrát. Ale čo budova, na ktorú netreba klikať napríklad zvyšovanie spokojnosti? Funguje to len na určitú dobu? Pretože som to aplikoval...
  7. Ak predám budovu, stratia sa mi z nej doteraz získané zásoby?

    Ak predám budovu-dielňu, tak zásoby, ktoré som s ňou získal, sa mi stratia? Pretože sa mi to stalo, ale nie som si istý, či to bolo tým. Myslel som si, že zásoby mám nahromaždené v nejakom sklade nezávislom od budovy. Mal som dosť nazhromaždených zásob a teraz nemám skoro nič. :-(
Hore