• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Výsledky vyhľadávania

  1. Diskusia Pokec o všetkom

    ..videli ste noveho Aquamena? dost smutne ze marvel/DC musi vykradat hru FoE..vedia o tom vo FoE, alebo im to sami poradili??..... ale nastastie trafili aj dobu a prostredie oceanu :) tiez tam maju Orichalkum.. nebezpecne palivo vhodne na nicenie Zeme. ...asi ho tu v hre tiez prestanem tazit...
  2. Preposlané VB - a prispievanie BV od inych hracov

    ..snad to nebude brane ako premiova funkcia. :) ,,navrhujem aby bola moznost ,,zamknut,, VB proti prispievaniu BV od inych hracov, ci uz globalne pre vsetky VB alebo jednotlivo pre kazdu zvlast.,, -preco? lebo niektori planu chtivy hraci ignoruju ziadosti a prosby v popise mesta, o nepisanom...
  3. Preposlané Body vyskumu

    ..a navyse podla vyjadrenia tvorcov k napadom ktore netreba posielat... ,,- Zmeny/odstránenie/doplnenie prémiových funkcií.,, sa da kazdy navrh oznacit za premiovu funkciu.. tak sa im uz asi do toho nemame starat..lebo oni vedia najlepsie :)
  4. Preposlané Body vyskumu

    ,,slide bar,,- kde to bude postupne naskakovat pri posuvani,, alebo ,,pole,, kde napises pocet bodov ktore chces kupit..
  5. Preposlané Body vyskumu

    Ja si myslim ze najlepsie by bolo pridat ,,pole,, do ktoreho si napises kolko bodov chces kupit, a ukazalo by ti cenu za ktoru si to mozes kupit, alebo ,,slide,, bar kde by to postupne naskakovalo :) a pri tom myslim na zaciatocnikov..v hre :)
  6. Preposlané Dobový tovar

    dobra poznamka.. prislo mi to ako + ale po case je to otravne... mozno by pomohlo aj zmensenie velkosti tych dlazdic, aby to nebolo cez celu obrazovku ked je vela tovarov
  7. Preposlané Zoznam VB na ktorych sa podielam cez jednu ikonu, na jeden klik

    Navrhujem, aby bol zoznam VB na ktorych sa podielam bodmi výskumu u priatelov, pristupny cez jednu ikonu, bud v pravo v postrannom menu medzi dlazdice alebo v hlavnom menu hry v lavo dole. Aktualne treba 3-4 klikat na radnicu podla toho ci mate ,,plne,, BV
  8. Preposlané Opakujúce sa úlohy a ich zjednodušené ovládanie.

    aj toto je moznost. ja som pre pc verziu navrhol aby sa opakovana uloha dala ,,prispendlikovat,, a zostala tak automaticky znovu na plnenie po zbere, aby sa nemuselo preklikavat 13x k tej istej ulohe, a ako vravis vzdy so ,,skakajucim,, tlacidlom ukoncit
  9. Trhovisko - Obchod - Prístav

    ..alebo ked nie tento smer...tak by to mohlo fungovat ako "spravca" usadlostí s prehladom z radnice, a mohli by tam byt "zakotvene" vsetky lode dostupnych usadlosti. ...ved nemusim "hrat" len jednu usadlost naraz :)
  10. Trhovisko - Obchod - Prístav

    ..mne osobne "evokuje" pristav =miesto obchodu s inymi hracmi na pravidelnej a dlhodobej urovni, bez nutnosti sledovat obchodne ponuky. ..zakotvena nakladna lod (alebo viac), s moznostou navolit, casovo, mnozstevne alebo kombinacia, obchodovanie s inym hracom alebo "obchodnikom" alebo system...
  11. Trhovisko - Obchod - Prístav

    ...prepacte, ale pride mi to prehustene, toto nove "usporiadanie" pristavu. navrhujem presunut "lod+molo" pre cechove expedicie, viac v pravo, do "zalivu" vedla vstupu do cechove boje, a uvolnit tym miesto pre dalsie vyuzitie samotneho pristavu (vid samostatny navrh PRÍSTAV = OBCHOD) ...a keby...
  12. Trhovisko - Obchod - Prístav

    1. upravit moznost obchodovania s "Obchodnikom" tak aby bolo mozne navolit pocet kusov tovaru, aby odpadla potreba odklikavat kazdy kus 2. upravit moznost obchodovania s "Obchodnikom" tak aby bolo mozne obchodovat tovar "kazdy s kazdym" nie len na urovni tovar z rovnakej doby. 3. samostatne...
Hore