Výsledky vyhľadávania

  1. Harbinger

    Súťaž Súťaž o hrnce zlata

    200 Arvahall
  2. Harbinger

    Súťaž Napíšte nám vaše obľúbené momenty vo Forge!

    Podľa FoE hrám túto hru už 1488 dní čo je niečo cez 4 roky, zážitkov mám toľko že neviem kde začať. FoE je jedna z mála hier, ktoré sa dajú hrať bez nutnosti zakupovania diamantov. Vždy sa tu nájde skvelá komunita ľudí kde si navzájom pomáhame. Jedno pozitívum, ktoré mi táto hra taktiež...
  3. Harbinger

    Preposlané Expedičné právomoci v cechu

    Chcela by som vyriešiť jednu drobnú problematiku ak chcem dať napríklad členovi v cechu právomoc odomykať úrovne expedície, tak mu musím dať najvyššie práva s ktorými dostane všetky tie pod ňou čiže hviezdičku, a to je problém ak im nechcete dať žiadnu z tých ostatných.. tak keby sa dala...
  4. Harbinger

    Cechová expedícia na úrovni 5

    Určite by som bola za, pridať aj viac úrovní, ale určite by som ich už nezarátavala do percentuálnej stupnice majstrovstiev cechových expedícii. :)
  5. Harbinger

    Cechové boje -Tabuľka aktivity hráčov

    Súhlasím, nemám čo dodať :)
  6. Harbinger

    Obchod

    Áno, túto tému som riešila nedávno, no nejako som sa s tým nikam ďalej nedopracovala.. https://forum.sk.forgeofempires.com/index.php?threads/trhovisko-v%C3%BDber-doby.4064/
  7. Harbinger

    Súťaž Ako dlho už hráte Forge of Empires?

    Hra mi ukazuje že 1191 dní, čiže 3 roky a voľačo :) ale inak od 24.12.2017
  8. Harbinger

    Štatistiky prispievania v cechu

    Ahojte, hrávam cez mobilnú aplikáciu takže neviem ako je to v počítačovej verzii, no napadlo ma, mňa ako vedúcej jedného cechu, či by bolo možné pridať nejaký informačný button kde by sa zobrazovali štatistiky hráčov v cechu. Zišlo by sa vidieť denné prispievanie koruniek od každého hráča...
  9. Harbinger

    Hromadná výpomoc

    Platiť za niečo niečím z čoho chceš vyťažiť ti dopadne skôr tak že to nikto využívať nebude, ide o pomoc druhým s tým že dostaneš odmenu vo forme mincí alebo iných vecí ktoré ti ponúkajú VB, ako som písala vyššie, že ja nemotivujem ani nechodím do hostincov lebo na to proste nemám čas a som rada...
  10. Harbinger

    Hromadná výpomoc

    5 diamantov za 10 priateľov je príliš veľa.. aj za všetkých je to veľa.. nebolo by to fér voči hráčom, ktorý nedisponujú väčším množstvom diamantov alebo si ich nemôžu kúpiť. Malo by to byť zadarmo, a nie naraz ale po 10 priateľov.
  11. Harbinger

    Hromadná výpomoc

    Aha pardon ano, no neviem ja by som to tam dala zadarmo, alebo aspoň motivácia a návšteva hostinca po 10 priateľov, každých prvých 10 dostupných a zo 140 priateľov náklikáš 14 krát motiváciu 14 krát hostinec a hotovo. :D ja nemotivujem tak často lebo na to proste nemám čas a strašne mi z toho aj...
  12. Harbinger

    Hromadná výpomoc

    Možno by nebolo zlé pridať dve tlačítka na hromadné motivovanie všetkých priateľov naraz a tlačítko na navštívenie hostinca u všetkých priateľov u tých ktorím sa aktuálne dá, je to dosť veľké zjednodušenie hry tak ak by s tým bol problém mohlo by to stáť nejaké diamanty, vieme že už tu máme zber...
  13. Harbinger

    Diskusia Diskusia k Zimnej súťaži 2020

    Aha tak to chápem, v poriadku, ja už som sa bála že to pošta stratila :D prajem skóre uzdravenie. :)
  14. Harbinger

    Diskusia Diskusia k Zimnej súťaži 2020

    Vďaka, no ešte stále čakám kým mi tá cena príde :D
  15. Harbinger

    Trhovisko, výber doby

    Do trhoviska s tovarmi by sa mohla pridať možnosť výberu celej jednej konkrétnej doby, doteraz vieme hľadať tovary iba výberom jedného konkrétneho typu. Vyhľadávanie by mohlo fungovať rovnako ako keď klikáme na jednotlivé tovary, v tomto prípade by sme klikni na celý názov doby nad jednotlivými...
  16. Harbinger

    Trhovisko s nehnuteľnosťami

    Ďakujem :) presne tak, poďla mňa by to bolo super, zober si že keby chcem napríklad predať mlyn na maximálnej úrovni, je dosť možné že ho ani nepredám, ale keď sa nájde dakto.. hra by mi nastavila najnižšiu sumu mincí a drahokamov, (prípadne výšku mincí si viem zvýšiť), čo by si dal u...
  17. Harbinger

    Trhovisko s nehnuteľnosťami

    Ano, hráč si vie zohnať len VB z vyšších dôb, ale stále nechápem čo akože iné by si týmto systémom mohol akože získať? Absolútne sa tu nebavíme o budovách z výskumu ale o tých, ktoré sa dajú získať mimo výskumu, čiže napríklad studne želaní, alebo upgrady na vláčik, či budovy zo setov. Môj...
  18. Harbinger

    Trhovisko s nehnuteľnosťami

    Chceš mi povedať, že hráč z doby železnej si nemôže zohnať budovu z doby Marsu? Samozrejme že môže, a týmto by sa nič nezmenilo pretože by sa predávali len budovi, ktoré je možné získať prevažne z eventu alebo od starožitníka pomimo eventu, a budovi, ktoré nemajú danú éru, v momente keď ju...
  19. Harbinger

    Nie je chyba Zimný event - 2 x "Dvojitá odmena" nepridá 4 x obsah darčeku

    Chápem, škoda no že to neukáže 4.. :/
  20. Harbinger

    Trhovisko s nehnuteľnosťami

    S manželom sme dostali nápad k vylepšeniu trhoviska. Keď sa pozrieme na predajcu starožitností, môžeme u neho predávať nepotrebné budovy či upgrady, alebo si ich u neho môžeme zakúpiť či vyhrať systémom aukcie. Čo keby v našom trhovisku bol zriadený ďalší obchod s týmito vecami, od hráčov...
Hore