• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Výsledky vyhľadávania

  1. Harbinger

    Preposlané Expedičné právomoci v cechu

    Chcela by som vyriešiť jednu drobnú problematiku ak chcem dať napríklad členovi v cechu právomoc odomykať úrovne expedície, tak mu musím dať najvyššie práva s ktorými dostane všetky tie pod ňou čiže hviezdičku, a to je problém ak im nechcete dať žiadnu z tých ostatných.. tak keby sa dala...
  2. Harbinger

    Štatistiky prispievania v cechu

    Ahojte, hrávam cez mobilnú aplikáciu takže neviem ako je to v počítačovej verzii, no napadlo ma, mňa ako vedúcej jedného cechu, či by bolo možné pridať nejaký informačný button kde by sa zobrazovali štatistiky hráčov v cechu. Zišlo by sa vidieť denné prispievanie koruniek od každého hráča...
  3. Harbinger

    Hromadná výpomoc

    Možno by nebolo zlé pridať dve tlačítka na hromadné motivovanie všetkých priateľov naraz a tlačítko na navštívenie hostinca u všetkých priateľov u tých ktorím sa aktuálne dá, je to dosť veľké zjednodušenie hry tak ak by s tým bol problém mohlo by to stáť nejaké diamanty, vieme že už tu máme zber...
  4. Harbinger

    Trhovisko, výber doby

    Do trhoviska s tovarmi by sa mohla pridať možnosť výberu celej jednej konkrétnej doby, doteraz vieme hľadať tovary iba výberom jedného konkrétneho typu. Vyhľadávanie by mohlo fungovať rovnako ako keď klikáme na jednotlivé tovary, v tomto prípade by sme klikni na celý názov doby nad jednotlivými...
  5. Harbinger

    Trhovisko s nehnuteľnosťami

    S manželom sme dostali nápad k vylepšeniu trhoviska. Keď sa pozrieme na predajcu starožitností, môžeme u neho predávať nepotrebné budovy či upgrady, alebo si ich u neho môžeme zakúpiť či vyhrať systémom aukcie. Čo keby v našom trhovisku bol zriadený ďalší obchod s týmito vecami, od hráčov...
  6. Harbinger

    Tlačítko na predaj budov v inventári

    Nebolo by zlé pridať tlačítko do inventára ku každej budove, ktoré by vám predalo budovu uloženú priamo v inventári za ktorú dostanete rovnaký počet mincí a zásob ako keby ste ju postavili v meste a tam predali. Avšak jednalo by sa len o tie budovi ktoré sa dajú postaviť z bežného výberu budov...
  7. Harbinger

    Nie je chyba Zimný event - 2 x "Dvojitá odmena" nepridá 4 x obsah darčeku

    Neviem či sa jedná o chybu, no príde mi to tak, v evente som otvorila "darček" v ktorom mi padla dvojitá odmena, v najsledujúcom darčeku mi padlo ukázať 2 v ktorom sa ukrývali ešte 3 hviezdy, ano zvojnásobilo mi to hviezdy a dostala som ich 6 no moja otázka znie.. nemalo to zdvojnásobiť aj...
  8. Harbinger

    Fórum - výber profilového obrázka

    Napadlo ma, že by nebolo zlé ak by sa tu dal vybrať profilový obrázok z portrétov aké nám ponúka hra.
  9. Harbinger

    Opravené Problém s kliknutím na budovy v meste po vrátení sa z CB

    Niekedy ale nie vždy po vstupe do Cechových bojov a následné vrátenie sa späť do mesta spôsobí že nejde klikať na nič vo vašom meste, vždy treba hru reštartovať, túto chybu som spozorovala v mobile ale aj v tablete. Usudzujem teda že sa nejedná o chybu zo strany zariadenia ale zo samotnej hry.
  10. Harbinger

    Pevne stanovený čas zberu budov

    Napadlo ma, čo ak by si hráč mohol nastaviť čas, v ktorom by mu prišiel zber, mohlo by to fungovať úplne rovnakým systémom ako denné výzvy. Pri VB ak by hráč uzavrel úroveň dostal by "zber" a ďalší by mal až v stanovený čas.
Hore