• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Výsledky vyhľadávania

  1. Krokous1838

    Diskusia Pokec o všetkom

    asi po roku som sa vrátil späť do hry :) ale tie zmeny sú obrovské:):)
  2. Krokous1838

    Diskusia Pokec o všetkom

    mam rad krokodilov :p
  3. Krokous1838

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Skor zvysit prijmy
  4. Krokous1838

    Nový svet

    Jj a medzi týmto svetom by sa mohli presúvať výroby
  5. Krokous1838

    Nový svet pre hráčov z fóra

    pravda, ked som sa chcel prvy krat zaregistrovat napisalo mi: nepodarilo sa zaregistrovat, skuste tu neskor
  6. Krokous1838

    Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2021

    Ak si nafarmíš diamanty, možeš ich použiť v evente, ale to už si ideš do vlastného...
  7. Krokous1838

    Nový svet

    ako to myslíš?
  8. Krokous1838

    Valentínska básnička

    Blau písal, že osoba, ktorá to má nastarosti je momentálne chorá.
  9. Krokous1838

    Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2021

    myslím že anglickom fóre niečo je
  10. Krokous1838

    Hľadám cech

    Ahojte, hľadám cech, -kde stačí spraviť len 16 stretov v 1 expedíci -CB nepovinné -pomoc s lešením -kde hráči poskytujú tovary so 1,2 a väčšiou sazdbou -výmena BV -možnosť zobrať si dovolenku na 1 expu / mesiac -priateľský cech -nejaké benefity :D momentálne mi nejde zapnúť FoE (4. deň)...
  11. Krokous1838

    Nový svet

    Keď pôjdeš na betu nájdeš ich tam 11 ;),
  12. Krokous1838

    Diskusia Diskusia: Správcovské cechové rozhovory

    Jooooj, ved tam mate este k tomu aj chybu! vo vašom cechu, v tvojom cechu mohli by ste taktiež upraviť ''Sprístupniť toto iba pre správcov'' na ''Sprístupniť iba správcom''
  13. Krokous1838

    Hromadná výpomoc

    keby bolo aj nejaké miesto, kde napíšem koľkých navštívim (ako u VB) a vybrať si čím zaplatím (postupne by sa mohlo navyšovať)
  14. Krokous1838

    Diskusia Diskusia: Správcovské cechové rozhovory

    Cechové fórum je niečo jedinečné v tejto hre, neviem prečo by to mali rušiť.
  15. Krokous1838

    Hromadná výpomoc

    s tými bodmi výskumu sa mi to nepozdáva. Najlepšie by boli zásoby, tie sú najmenej používane v hre, dal by som 10 priateľov za 12K (12 000 zás.za ranný stredovek)
  16. Krokous1838

    Hromadná výpomoc

    Ahoj, niečo takéto sme riešili na na začiatku decembra, tu to môžeš vidieť a ajja tam napísala zhrnutie. môžeš si to prečítať. Ak by si vedela nájsť nejaké platidlo namiesto diamantov, bolo to ešte visc zaujímavý ''Prípad''
  17. Krokous1838

    Predloženie v aukcii nepredĺži čas pri vlastnom prebití ponuky

    Je to taktika, na ktorú je viacej hráčov naučených (nie každý) preto ak by to zmenili, ľudia by stále prehadzovali a potom keď im dojdu mince a príde niekto, ktorý sa tam nahodí o 1000 väčšiu cenu, tak som skončil. Ale keď budem nahadzovať v posledných sekundáck viac a viac, nikto ma neprevýši...
  18. Krokous1838

    Diskusia Diskusia: Správcovské cechové rozhovory

    Ak sa môžem spýtať, príde to s ďaľšiou aktualizáciou? Alebo sa "vloží" do tejto verzie? Kedy by to bolo? máte nejaké zábery? alebo sa treba pozrieť na betu? dik Zdeno
  19. Krokous1838

    Nie je chyba Samovoľná zmena obrazu

    no, nedalo mi to, musel som si sám vyskúšať. je to tak ako píše Rambob, až na jedno; ak budovy (nie eventové) vyklikáme na produkciu, ale jednu necháme, stane sa to, čo vždy. ale ak chcem produkciu iba z jednej budovy, obraz sa nezmení. Natočil som aj video (nekvalitné :D)
  20. Krokous1838

    Diskusia Diskusia k Zimnej súťaži 2020

    bude nejaká súťaž tu na fóre? mal by som nápad Egg Hunt (hladanie velkonocnych vajicok) malo by to nejaky suvis s hrou?
Hore