Výsledky vyhľadávania

  1. Krokous1838

    Hľadám cech

    Ahojte, hľadám cech, -kde stačí spraviť len 16 stretov v 1 expedíci -CB nepovinné -pomoc s lešením -kde hráči poskytujú tovary so 1,2 a väčšiou sazdbou -výmena BV -možnosť zobrať si dovolenku na 1 expu / mesiac -priateľský cech -nejaké benefity :D momentálne mi nejde zapnúť FoE (4. deň)...
  2. Krokous1838

    Opravené Varenie piva

    nemalo by to byť Varenie piva?
  3. Krokous1838

    Opravené voyager: zlé skloňovanie v informáci o budove

    prosím pozrite sa: myslím, že by malo byť: 3-KRÁT RABOVANÉ BUDOVY (nie rabovanie budovy)
  4. Krokous1838

    Ako získať tajnú truhlicu s prekvapením?

    Ako získať tajnú truhlu s načasovaným odomknutím? dik za odpovede :)
  5. Krokous1838

    Nový svet pre hráčov z fóra

    Ahojte, mám nápad; možné svety: arvahall (sk1), brisgard (sk2), cirgard (sk3), dinegu (sk4). nový svet: Forumland (skF) tento svet, skF by bol iba pre hráčov z fóra. pripojili by sa vďaka whitelistu, ktorý by viedol AT slovenského Foe. Výhody: Limity na priateľov by neboli
  6. Krokous1838

    Nie je chyba Priatelia-odomknutie

    ahojte, pozrite na neodstránený zámok na lište priatelia, teraz som odmkol:
  7. Krokous1838

    Neopraví sa Mobil - Iná budova v úlohe po vypnutí aplikácie

    Obrázkový príklad: najskor si idem postavit tento dom, no na mobile sa mi vybije baterka znova otvorim FoE, a čo sa nestane?!?! úplne tá istá úloha :confused::mad:
  8. Krokous1838

    Globálny čet

    Určite ste niekto mohli čítať v globale nadávky, politické narážky, spam alebo reklama :oops: pozrite sa hráč napísal: spravím webovú stránku, aplikáciu alebo hru. Na cene sa dohodneme. Píšte na môj mail: prepáčte FoE, toto je smutné. niekto by mohol mať na starosti tento čet, bol by GUARD a...
  9. Krokous1838

    Opravené veža prímeria: rôzne oslovenie osôb

    nie som si istý či je toto chyba (ak nie označte prosím), prikladám súbor: je to podčiarknuté modrou :D
  10. Krokous1838

    Opravené galatská veža: info o budove

    EVERY 24h
  11. Krokous1838

    BV u predajcu starožitností

    Urcite viete, ze mozete kupit BV, ale co keby ste tieto: krasne bodiky predali: 5bv = 500 minci, 10bv = 1000 minci, 20bv = 2000 minci #PredajcaStarožitností
  12. Krokous1838

    Kedy vzniklo Forge of Empires?

    Nie som si úplne istý či je toto otázka priamo z hry; Pred koľkatími rokmi vzniklo FoE?
  13. Krokous1838

    Opravené Chýbajúce ikony v oznámeniach

    v béžovom štvorčeku nič nieje!
  14. Krokous1838

    Opravené 2v1 žiadosť o priateľstvo

    toto sú 2 chyby v jednom "obrázku": v tom béžovom štvorčeku nič nieje pozvánie hráča? radšej opravte na POZVANIE PRIATEĽA alebo POZVÁNKA PRIATEĽOVI
  15. Krokous1838

    Opravené Spiaca budova Zzz

    Naraz som zbieral veľa produkcí, ale to asi nebude tým
  16. Krokous1838

    Čo môžem získať zo Studne prianí?

    Mám len takú otázku či z produkci studne prianí môžem získať: Plán / plány Rozšírenie / rozšírenia Úlomok / úlomky (či zo studne alebo svätine) Budovu / budovy Výrobňu / výrobne Eventovú budovu / budovy Ingrediencie (myslím napríklad lístky do zábavného parku v Helloweenskej udalosti) Za...
  17. Krokous1838

    Fórum - nápad

    Ahojte, ja si myslím, že tieto čísla by sa mohli nejako upraviť; ale s tým by prišla možnosť, že každý quest (úloha) by mohol hráčovi za jeho aktivitu priniesť niake diamanty: ale problém by bol v tom, že do hry by sa museli niako pridať; to by zase museli spraviť vývojári a pridať. ale možno...
  18. Krokous1838

    Opravené Chyba v úlohách

    Vyrobte 1-krát medvediu kožu - prosím opraviť :cool: Dôkaz:
  19. Krokous1838

    Zdokonalenie a návšteva hostinca

    Myslím si, že s týmto má viacej hráčov problém: zdokonaliť alebo motivovať 40 budov, OK, za 2 minútky to mám. No čo tento čas využiť na niečo iné? Za 5 diamantov zdokonalím alebo motivujem všetkým priateľom budovy, za 7 diamantov môžem navštíviť všetky hostince! Určite, cena môže byť iná...
  20. Krokous1838

    Prečo?

    Vidieť v prílohe: : nepáči sa mi to, napr.: 1. chcem prispieť bratovi na VB, no nemôžem keď je u mňa na Wifi 2. kamarátovi odporučím aby mi prispel na moje VB, keď je u mňa na návšteve, nemôžem- rovnaká Wifi nezmysel, veľký nezmysel :(
Hore