Výsledky vyhľadávania

  1. Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2023

    many,many,many,many
  2. Diskusia Diskusia: Halloween 2023

    Možno je to práve naopak , pochopili že to bez dia nedajú tak na to prdia :p
  3. Diskusia Diskusia: Halloween 2023

    Súčasný event je pre mňa najhorší zo všetkých čo som prešiel teda najhorší z pohľadu neplatičov resp.tých čo nemajú dia nafarmené , (pomohlo tomu aj to že nemám rád takéto kartové hry) . 11 dní do konca a mám 20 zubov , úlohy splnené ,ostáva len 1 každodenná čiže 11x cca 450 na jedného bosa tých...
  4. Diskusia Diskusia: Cechová expedícia - úroveň 5

    Vyskúšané a ešte dlho bude trvať kým si to zopakujem . posledné 4 vojenské prevedenia dávali súperovi 313;431;568;727 % s mojou obrannou army to nedávam tak som musel ísť cez vyjednávanie a to mi žralo dia keď mi chýbal ťah, za tie ceny mi to nestojí
  5. Súťaž Súťaž o hrnce zlata

    26
  6. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    taky tak
  7. Diskusia Diskusia: Futbalový pohár 2021

    práve to je to čo sa i na tom turnaji nepáči - keď ideš s 8-čkami proti 15-kovým nemal by si vyhrať takže je to ako hodiť si kockou a turnaje/súboje by nemali byť o náhode/šťastí
  8. Diskusia Diskusia: Futbalový pohár 2021

    IMHO skoro furt mám úlohy ktoré ma len brzdia(časovo) Vyzbieram denné suroviny a dostanem úlohu na ich zber , navštívim priatelov a dostanem úlohu na návštevu hostinca , vymlátim všetkých susedov a mám ulohu poraziť xy jednotiek(cechove boje a expedícia uzavretá) , pozbieram incidenty a ejhle...
  9. Diskusia Diskusia: Staroveký Egypt

    Egypt dokončený . Odmeny – žiadne vau , ale neurazia , vyslanci sa hodia , kúpele potešia ak nemáte alcatraz ,obelisk fajn pre útočníkov Prvé 2 alebo 3 usadlosti som sa taktiku len učil a dorobil ich až po limite , potom to už išlo , hlavne keď sa pošťastilo na 4násobky (všetky usadlosti bez...
  10. Body do rebríčka za porazenie jednotiek

    ad 2 na mape kontinentu bojujem proti priemyselnej army s pandrlákom z ranný stredovek to je o 4 éry a za výhru mám aj 7-10000 bodov normálne keď sú vojaci z rovnakej éry je to cca 1500 bodov
  11. Nedá sa overiť Problém s eventom a hrou

    skoro pri každej zmene okna či už je to expedícia , usadlosť, cechový boj , druhé kolo bojov ,hostinec , priraďovanie bodov do VB to zamŕza
Hore