• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Výsledky vyhľadávania

  1. Otázka ohľadom hry.

    Dobrý deň, chcel by som sa spýtať tých, ktorí založili túto hru a ktorí ju vedú, či je táto hra o hre a o zábave pre hráčov alebo o politike a diania vo svete??? Lebo nepripadá mi normálne, aby sa mi vhre objavila reklama na kampaň nejakej politickej strany. Hra by mala obsahovať reklamy ohľadom...
  2. Preposlané Incidenty a Relikvie

    Ahojte, Chcem sa spýtať, či by sa nedalo hromadne zbierať incidenty okolo mesta tak, že by sa klikol na hocijaký viditeľný incident a vyzbieralo sa všetky naraz. A tak isto by to mohlo byť aj pri cechovej expedícii, že by sa na raz vyzbierali všetky relikvie.
  3. Preposlané Reklamy k mobilnej verzií

    Ahojte, Ja by som ešte doplniť ohľadom reklám v mobilnej aplikácii, aby sa dalo vybrať či chce hráč pozrieť reklamu alebo nie, samozrejme by mohlo byť, že pri pozretí reklamy by bol nejaký bonus na vyše a pri nepozretí by bol len ten základ.
  4. Súťaž Súťaž o lístky do Hallowenskej udalosti

    A3 B1 C4 D2 Herný svet: BRISGARD
  5. Súťaž Pochváľte sa vaším mestom!

    Predstavujem svoje mesto GREENTOWN. Svet: Brisgard.
  6. Súťaž Súťaž o hrnce zlata

    389 Brisgard
  7. Súťaž Hymna vášho cechu

    Svet Brisgard. Hymna nášho cechu je vraj MAMA KÚP MI RÖNGEN :D.
  8. Súťaž Prešmyčková súťaž

    1. ALCATRAZ 2. DEALSKY HRAD 3. STAR GAZER 4. ARTICKY SKLENIK 5. LOTOSOVY CHRAM 6. CASTEL DEL MONTE 7. DIOVA SOCHA 8. SOCHA MATKY GAEA 9. MUZEUM ATLANTIDY Svet: Brisgard.
  9. Súťaž Súťaž o diamanty

    Na obrázku je 77 prísad. Svet: Brisgard.
  10. Súťaž Súťaž o dublóny

    803 Brisgard. Ďakujem.
  11. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    To by som chcel tiež vedieť, čo je ten hradný systém.
  12. Súťaž Zimná výzva 3 - Zimné budovy v meste

    V meste sa nachádza 26 zimných budov.
  13. Súťaž Zimná výzva 2 - Budovy

    obrázok č.1 - Uhoľný expres obrázok č.2 - Star Gazer(velkolepá budova) obrázok č.3 - Modrá galaxia(velkolepá budova) obrázok č.4 - Projekt dažďového pralesa(velkolepá budova) obrázok č.5 - Perníková pekáreň obrázok č.6 - Kraken(velkolepá budova)
  14. Súťaž Zimná výzva 1 - Rozdiely medzi obrázkami

    1 - chýba spodok vaku 2 - nesvieti svetlo 3 - chýba vrchol budovy 4 - chýba slnečník/stan 5 - chýba žena 6 - chýba kopa snehu s obrubníkom 7 - chýba stromček so záhonom
  15. Súťaž Ukážte nám vaše mesto!

    Moje herné mesto v Brisgarde.
Hore